Zamknij

Tik Tok - jak usunąć konto w aplikacji? Prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku

Jolanta Waligóra
25.02.2020 15:39
Tik Tok - jak usunąć konto w aplikacji? Prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku
fot. PIXABAY

Jak usunąć konto na Tik Toku? Informacji na temat trwałego usunięcia konta w popularnej aplikacji szuka w sieci wiele osób, które nie chcą mieć już dłużej konta w tym serwisie. Nie wszyscy w końcu wiedzą, jak to zrobić. Szczegółowe informacje na temat tego, jak usunąć konto na Tik Toku, można znaleźć poniżej.

Tik Tok - jak usunąć konto w aplikacji? Jak to zrobić? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku.

Tik Tok - jak usunąć konto?

Informacje na temat tego, jak usunąć konto na Tik Toku, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim wszystkich tych, którzy nie chcą mieć już dłużej konta w tym serwisie. Wielu użytkowników aplikacji w końcu nie wie, jak to zrobić. Otóż usunięcie konta Tik Tok jest niezwykle proste i można to zrobić w kilku krokach.

Na początku - po zalogowaniu na swoje konto - należy kliknąć trzy kropki w prawym górnym rogu. W ten sposób przejdziemy do ustawień. Następnie wybieramy pierwszy podpunkt "Zarządzaj kontem". Na samym dole pojawi nam się opcja "Usuń konto". Po wybraniu tej opcji aplikacja przekieruje nas do procesu weryfikacji, podczas której będziemy musieli wprowadzić swoje hasło. Następnie wyświetlą nam się szczegóły dotyczące tego, co się stanie, jeśli zdecydujemy się usunąć konto. Mianowicie:

  • nie będziesz w stanie zalogować się do TikToka z tego konta,
  • utracisz dostęp do wszystkich opublikowanych przez siebie filmików,
  • nie będziesz w stanie uzyskać zwrotu pieniędzy za zakupione przedmioty,
  • informacje, które nie są przechowywane na koncie, takie jak wiadomości czatu, mogą być nadal widoczne dla innych osób.

Na końcu należy wybrać opcję "Usuń konto" na samym dole strony i potwierdzić nasz wybór.

Jak usunąć konto na Tik Toku? Prosty sposób na trwałe usunięcie konta na Tik Toku 

Dodatkowo podczas usuwania konta na Tik Toku pojawi nam się informacja, że nasze konto Tik Tok zostanie najpierw dezaktywowane na 30 dni. Podczas dezaktywacji konto nie będzie widoczne publicznie. Po 30 dniach konto Tik Tok zostanie trwale usunięte.

Tik Tok to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. W 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. 

Tik Tok to aplikacja, która zastąpiła popularną Musical.ly - w 2017 roku Musical.ly zostało przejęte przez właściciela aplikacji Tik Tok, czyli chińską firmę Bytedance. W sierpniu 2018, w wyniku przejęcia, obie aplikacje zostały połączone w jedną, której funkcje określa się najczęściej jako "połączenie Snapchata i Spotify".

Tik Tok - co to jest, jak działa i na czym polega aplikacja Tik Tok?

Zagłosuj

Masz konto na Tik Toku?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW