Zamknij

Titanic w TV 2020 - kiedy pierwsza część filmu w telewizji, o której i gdzie oglądać? [SIERPIEŃ]

31.07.2020 09:26
Titanic w TV 2020 - kiedy pierwsza część filmu w telewizji, o której i gdzie oglądać? [SIERPIEŃ]
fot. Youtube/20th Century Studios Polska

Kiedy "Titanic" w TV 2020? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani historii o Jacku i Rose, którzy już nie mogą doczekać się emisji filmu. Szczegóły dotyczące tego, kiedy "Titanic" w telewizji 2020 i o której godzinie oglądać pierwszą część produkcji, można znaleźć poniżej.

"Titanic" w TV 2020 - kiedy film w telewizji? O której godzinie oglądać pierwszą część produkcji? Gdzie? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy "Titanic" w telewizji w sierpniu 2020 i jaka jest godzina emisji.

Titanic w TV 2020 - kiedy oglądać pierwszą część filmu w telewizji w sierpniu?

Informacje na temat tego, kiedy "Titanic" w TV 2020, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu amerykańska produkcja cieszy się ogromną popularnością, a miłosna historia Jacka i Rose zyskała grono fanów. Pierwsza część filmu "Titanic" w telewizji wyemitowana zostanie w sobotę, 1 sierpnia 2020 roku. 

17-letnia Rose, podróżująca z narzeczonym transatlantykiem do Filadelfii, zakochuje się w uzdolnionym artystycznie pasażerze trzeciej klasy. Katastrofa statku kładzie kres namiętności - czytamy w opisie filmu na portalu Telemagazyn.pl.

W rolach głównych występują Leonardo DiCaprio (jako Jack Dawson) oraz Kate Winslet (Rose DeWitt Bukater). Ponadto w obsadzie "Titanica" m.in. Billy Zane (Caledon "Cal" Hockley), Kathy Bates (Molly Brown), Frances Fisher (Ruth DeWitt Bukater) czy Gloria Stuar (starsza Rose).

Titanic w telewizji 2020 - o której godzinie i gdzie oglądać?

Pierwszą część filmu "Titanic" w telewizji 2020 można obejrzeć o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat. Z kolei druga część amerykańskiej produkcji wyemitowana zostanie tydzień później o tej samej porze.

Titanic 2 w TV 2020 - kiedy w telewizji druga część filmu, o której i gdzie oglądać? [SIERPIEŃ]

Oprócz "Titanica" w TV wieczorem 1 sierpnia będzie można obejrzeć: "Gruby i chudszy" (TVN, godz. 20:00), "Dla ciebie wszystko" (TVP2, godz. 20:00) oraz "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" (TVP1, godz. 20:35).

RadioZET.pl