Zamknij

Tłusty czwartek 2018 - cena pączków w Biedronce i Lidlu [PORÓWNANIE]

Redakcja
08.02.2018 10:15
PĄCZKI: Biedronka, Lidl - CENA. Ile kosztują pączki? [PORÓWNANIE CEN]
fot. pixabay.com

Ile kosztują pączki? W Biedronce i w Lidlu z okazji tłustego czwartku 2018 można kupić tradycyjne wypieki w okazyjnych cenach. Sprawdzamy, jakie są ceny pączków w dwóch najbardziej popularnych marketach i gdzie są tańsze pączki - w Biedronce czy w Lidlu?

Cena pączków: BIEDRONKA, LIDL - ile kosztują pączki w Tłusty Czwartek 2018? Porównujemy ceny w najpopularniejszych marketach i sprawdzamy, gdzie kupić pączki taniej - w Biedronce czy w Lidlu?

Ile kosztuje pączek w Biedronce i w Lidlu? [TŁUSTY CZWARTEK 2018]

Cena pączka w Biedronce wynosi już od 38 groszy za sztukę, jednak wszystko zależy od ilości kupionych przez nas wypieków. Regularna cena pączka wynosi 98 groszy, a z okazji tłustego czwartku można kupić je w promocji za 78 groszy. W ofercie są także donuty, których ceny zaczynają się od 79 groszy. Do wyboru jest około 10 różnych rodzajów. Można też kupić pączki z różą i migdałami w cenie 2,49 zł za sztukę. Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić taniej pączki, cena w Lidlu na Tłusty Czwartek 2018 jest bardzo podobna. Do wyboru są: pączek drożdżowy premium z powidłami śliwkowymi (2,49 zł za sztukę), pączek z nadzieniem wieloowocowym (99 groszy za sztukę), pączek z nadzieniem różanym ze skórką pomarańczową (1,49 zł za sztukę) oraz donut brownie i gniazdko z lukrem (1,40 zł za sztukę).

Tłusty czwartek 2018 - cena pączków: Biedronka, Lidl. Ile kosztują?
fot. Gazetka - biedronka.pl

Pączki - cena: BIEDRONKA, LIDL. Gdzie są tańsze? [PROMOCJE]

Pączki w Biedronce i w Lidlu można kupić w bardzo podobnych cenach. Markety jeszcze przed Tłustym Czwartkiem oferują klientom specjalne oferty, z których można skorzystać przy zakupie określonej liczby pączków. W Biedronce przy zakupie 6 sztuk 80-gramowych pączków za każdego z nich zapłacimy 55 groszy. Przy zakupie 12 sztuk pączków 65-gramowych za każdą sztukę zapłacimy 38 groszy. W Lidlu pączki również kupimy w cenie 38 groszy za sztukę przy zakupie całego kartonu, czyli 12 sztuk pączków. Oferty obowiązują tylko do 8 lutego 2018.

Zobacz także

RadioZET.pl/KP