Zamknij

"To był rok": kiedy premiera? [DATA, UCZESTNICY, PROWADZĄCY]

Redakcja
14.02.2019 14:52
"To był rok": kiedy premiera? [DATA, UCZESTNICY, PROWADZĄCY]
fot. archiwum Radio ZET

„To był rok”, nowy teleturniej TVP, już niebawem trafi na ekrany – zapowiedziały władze Telewizji Polskiej. Poznaliśmy już prowadzących, a także gości programu. Sprawdzamy co wiadomo o „To był rok” – nazwiska prowadzących, kapitanów drużyn, prowadzących oraz datę premiery.

„To był rok” – kto poprowadzi program? Kto wystąpi w teleturnieju TVP? Kiedy „To był rok” w telewizji? Odpowiadamy na te pytania dotyczące nowego teleturnieju TVP.

„To był rok” – co to jest?

„To był rok” to nowy teleturniej, który zostanie pokazany w TVP. Jego formula może przypominać „Kocham cię, Polsko”. Po dwóch stronach stają drużyny złożone z aktorów, muzyków i celebrytów, którzy muszą popisać się wiedzą na temat danego okresu: od lat 60. do początku XXI wieku. W programie "To był rok", oprócz samych pytań, mają pojawić się muzyczni goście.

>> Dance Dance Dance w TVP: kiedy premiera, o co chodzi w nowym programie, kto wystąpi?

Prowadzący „To był rok”. Kto wystąpi w teleturnieju? [UCZESTNICY]

„To był rok” poprowadzi Marzena Rogalska, prezenterka i dziennikarka. Drużynami pokierują za to Anna Mucha i Antoni Królikowski. Teleturniej zastąpi w rozkładówce TVP teleturniej „Big Music Quiz”, które prowadzili Sławomir i Kajra. Na informację o uczestnikach teleturnieju będziemy musieli poczekać - póki co nie są oni znani. 

„To był rok” - kiedy premiera? 

Jak poinformowały Wirtualne Media, premiera "To był rok" została zaplanowana na 8 marca 2019 roku. Ta data musi być jednak oficjalnie potwierdzona. Gdy to nastąpi, artykuł zostanie zaktualizowany. 

>> Dance, Dance, Dance: znamy uczestników nowego programu TVP! [GALERIA]
 
RadioZET.pl/PZ