Zamknij

To: rozdział 2 - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie 2. część filmu?

Jolanta Waligóra
29.04.2019 15:36
To: rozdział 2 - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie 2. część filmu?
fot. Youtube/Smasher

Kiedy "To: rozdział 2"? Dobra wiadomość dla wszystkich fanów pierwszej części filmu - oficjalna data kontynuacji "To" została ogłoszona, a produkcja trafi do kin jeszcze w 2019 roku. W obsadzie zobaczymy zarówno znane wszystkim twarze, ale nie zabraknie także nowych postaci. Szczegółowe informacje o dacie premiery "To: rozdział 2", obsadzie i zwiastun można znaleźć poniżej.

"To: rozdział 2" - kiedy premiera kolejnej części filmu? Kto zagra? O czym będzie nowa część? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o filmie "To: rozdział 2" - premiera, obsada, zwiastun.

"To: rozdział 2" - premiera i obsada kolejnej części filmu

Informacji na temat tego, kiedy "To: rozdział 2" trafi do kin, szuka wielu fanów pierwszej części filmu, którzy od dawna wyczekują jego kontynuacji. Mamy dobrą wiadomość - oficjalna data premiery "To: rozdział 2" została ogłoszona. 2. część filmu "To" trafi do kin jeszcze w 2019 roku, a dokładniej 6 września (piątek). 

W obsadzie "To: rozdział 2" zobaczymy nie tylko znane wszystkim dobrze z pierwszej części twarze, ale i nowe postaci. Zagrają m.in. Bill Skarsgård (Pennywise), Jaeden Lieberher (Młody Bill), Jeremy Ray Taylor (Młody Ben), Sophia Lillis (Młoda Beverly Marsh), Finn Wolfhard (Młody Richie), Chosen Jacobs (Młody Mike), Jack Dylan Grazer (Młody Eddie), Jessica Chastain (Beverly Marsh) czy James McAvoy (Bill Denborough). Za reżyserią "To: rozdział 2" odpowiada natomiast Andres Muschietti, a za scenariusz Gary Dauberman.

Zagłosuj

Zamierzasz obejrzeć film "To: rozdział 2"?

Liczba głosów:

Zwiastun "To: rozdział 2" - o czym jest nowa część filmu?

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem - czytamy w opisie filmu "To: rozdział 2" na portalu Filmweb.

Fani będą musieli jednak uzbroić się w cierpliwość. Zwiastun "To: rozdział 2" nie został jeszcze opublikowany. Obecnie w sieci można znaleźć jedynie teaser, który zamieszczamy poniżej. Jeśli tylko pojawi się oficjalny zwiastun, zamieścimy go w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

RadioZET.pl/JW