Zamknij

Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego?

Redakcja
10.05.2018 09:18
Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego?
fot. screen z youtube/tvnpl

Tomasz Ciachorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Aktor zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z zespołem Pectus, znanym m.in. z takich utworów, jak "Barcelona" czy "To, co chciałbym Ci dać". Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie we wtorek, 1 maja na antenie TVN.

Kim jest Tomasz Ciachorowski, gość Kuby Wojewódzkiego? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat aktora - wzrost, Instagram, "Agent Gwiazdy".

» Ilona Ostrowska - agent, wiek, mąż, dzieci, Instagram: kim jest? «

» Agent Gwiazdy 3, odcinek 12: kto odpadł z programu 9.05.? STRESZCZENIE «

» Pectus: piosenki, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego 1.05.? «

Tomasz Ciachorowski: agent, wzrost, Instagram - kim jest gość Wojewódzkiego 1.05.?

Tomasz Ciachorowski urodził się 5 kwietnia 1980 roku w Gdańsku (obecnie ma 38 lat). Aktor ma 178 cm wzrostu i jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej oraz Studium Aktorskiego im. Aleksandra Sewruka przy Teatrze Jaracza w Olsztynie. Podczas studiów aktor podjął współpracę z amatorskim teatrem, działającym przy hufcu ZHP Gdynia. Tomasz Ciachorowski na szklanym ekranie zadebiutował w 2008 roku rolą Jana Złotopolskiego w serialu emitowanym na TVP 2 "Złotopolscy". Z kolei dwa lata później zagrał główną rolę męską w serialu TVN "Majka", gdzie wcielił się w Michała Duszyńskiego. Ponadto możemy kojarzyć go z takich produkcji, jak "Ojciec Mateusz", "Linia Życia", "Hotel 52", "Pierwsza miłość", "Barwy Szczęścia" czy "M jak miłość".

Tomasz Ciachorowski wziął udział także w szóstej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jego taneczną partnerką była Natalia Głębocka. Para odpadła w pierwszym odcinku i zajęła tym samym 11. miejsce. Wiosną 2018 roku TVN wyemitowało "Agent Gwiazdy 3" z udziałem Tomasza Ciachorowskiego. Aktor chętnie zamieszcza zdjęcia z planu na swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie, Tomasza Ciachorowskiego można znaleźć pod nazwą: tomek_ciachorowski.

Tomasz Ciachorowski u Kuby Wojewódzkiego: kiedy i gdzie oglądać?

Tomek Ciachorowski razem z zespołem Pectus, zasiądą na słynnej kanapie "Króla TVN-u" już we wtorek, 1 maja, czyli w Święto Pracy. Odcinek z udziałem aktora wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

RadioZET.pl/JW