Zamknij

Tomasz Mazurkiewicz: kim jest były piłkarz widziany z Edytą Górniak? [RODZINA, DZIECI, KLUBY, INSTAGRAM]

Paweł Żurek
10.04.2020 10:54
Tomasz Mazurkiewicz: kim jest były piłkarz widziany z Edytą Górniak? [RODZINA, DZIECI, KLUBY, INSTAGRAM]
fot. instagram Tomasz Mazurkiewicz

Kim jest Tomasz Mazurkiewicz, były piłkarz Arki Gdynia i Legii Warszawa? O sportowcu zrobiło się głośno po tym jak pojawiły się plotki o jego romansie z Edytą Górniak. Sprawdzamy co o nim wiadomo. Kiedy grał w Legii Warszawa i Arce Gdynia, ile ma lat, czy ma dzieci i rodzinę?

Tomasz Mazurkiewicz: kiedy grał w Legii Warszawa i Arce Gdynia, ile ma lat, czy ma dzieci i rodzinę? Co wiadomo o byłym piłkarzu, który podobno spotyka się z Edytą Górniak? Sprawdzamy informacje nt. Tomasza Mazurkiewicza.

>>  Edyta Górniak ma nowego chłopaka? Oto tajemniczy 37-latek [FOTO]

Tomasz Mazurkiewicz: wiek, dzieci, rodzina

Tomasz Mazurkiewicz urodził się 23 listopada 1981. Ma 37 lat. O rodzinie Tomasza Mazurkiewicza wiadomo niewiele – były piłkarz ma 2 córki ze związku z poprzednią kobietą. Matka dzieci Mazurkiewicza rozstała się z piłkarzem.

>>  Edyta Górniak znika z mediów. „Potrzebuje detoksu”
 

Tomasz Mazurkiewicz: Akra Gdynia i Legia Warszawa.

Tomasz Mazurkiewicz przez kilkanaście lat grał w piłkę w Polsce, ale także za granicą – m.in. w Danii. Reprezentował barwy  Legii Warszawa (2000-2001), Arki Gdynia (2006-2008), a także dwóch klubów zagranicznych Aarhus GF i SoenderjyskE.

Mazurkiewicz zadebiutował w reprezentacji w 2003 roku w towarzyskim spotkaniu z Macedonią. Zagrał w tym meczu 20 minut.  W 2012 Tomasz Mazurkiewicz zakończył grę w piłkę na zawodowym poziomie.

>>  „Artyści przeciw nienawiści”: Edyta Górniak nie wystąpi na koncercie organizowanym przez Dodę

Tomasz Mazurkiewicz i Edyta Górniak. Są razem?

Tomasz Mazurkiewicz podobno umawia się z Edytą Górniak już od dłuższego czasu. Serwis Pudelek.pl poinformował, że piosenkarka widuje się z młodszym od siebie 37-letnim piłkarzem od kilku tygodni. O ich randkach pisał również zimą tygodnik „Życie na gorąco”.

Instagram Tomasza Mazurkiewicza

Tomasz Mazurkiewicz nie ukrywa swojego życia prywatnego, co najlepiej widać na jego Instagramie. Na jego profilu można znaleźć zdjęcia,  do których dodał opis: „W obiektywie ukochanej” co internauci odczytują jako dowód na to, że były piłkarz Arki i Legii spotyka się z Edytą Górniak.