Zamknij

Tomasz Narkun: kim jest polski zawodnik KSW? [WIEK, WZROST, WAGA]

Paweł Żurek
22.03.2019 11:45
Tomasz Narkun: kim jest polski zawodnik KSW? [WIEK, WZROST, WAGA]
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Tomasz Narkun: kim jest polski mistrz KSW, który na najbliższej gali zmierzy się z Philem de Fries? Zawodnika pochodzącego ze Stargardu Szczecińskiego czeka trudne wyzwanie: Phil de Fries to były zawodnik federacji UFC i Bellator. Sprawdzamy kim jest Tomasz Narkun, a także podajemy najważniejsze informacje dotyczące tego zawodnika: wiek, waga, wzrost, KSW, MMA, walki. 

Tomasz Narkun: kim jest polski zawodnik MMA, który na gali KSW zmierzy się z Philem de Friesem? Tu znajdziecie najważniejsze informacje o nim: wiek, waga, wzrost, KSW, MMA, walki.

>> KSW 47 - Karta Walk. Kto walczy oprócz Pudziana i Narkuna?

Tomasz Narkun: kim jest zawodnik KSW? Wiek, waga, wzrost

Tomasz Narkun to polski zawodnik MMA wagi półciężkiej (do 93 kilogramów). Ma na koncie kilka tytułów, m.in. mistrza Europy ADCC w submission fightingu z 2012 i 2014. Tomasz Narkun jest też posiadaczem czarnego pasa w brazylijskim jiu-jitsu. Od 2015 polski zawodnik nosi tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej.

Tomasz Narkun ma 29 lat. Mierzy 190 cm wzrostu, waży 92 kilogramy.

>> KSW 47: PPV - jak zamówić stream KSW 47 online i w TV i ile kosztuje?

Tomasz Narkun: walki, KSW, Khalidov

Tomasz Narkun jako zawodnik MMA bił się już w kilku federacjach: m.in. w MMA Selections oraz KSW. Stoczył łącznie 18 walk, z których wygrał 16 a 2 przegrał. Tomasz Narkun w KSW walczy od 2014 roku. Od kiedy zaczął bić się w polskiej federacji przegrał tylko jedną walkę. 

>> KSW 47 NA ŻYWO: Pudzian, Narkun, Mańkowski! Gala i walki ONLINE

Walka Tomasz Narkun - Mamek Khalidov 

Najważniejszymi walkami w karierze Tomasza Narkuna były dwa starcia z Mamedem Khalidovem, najlepszym zawodnikiem w historii KSW. Oba zakończyły się zwycięstwem fightera ze Stargardu Szczecińskiego. Po przegranym pojedynku z Narkunem Khalidov ogłosił zakończenie kariery.

Udało mi się pokonać legendę – mówił Tomasz Narkun po walce z Mamedem Khalidovem.

>> KSW 47: Walka Pudzianowski - Kołecki. Kiedy? O której godzinie?

Tomasz Narkun - Phil de Fries na KSW 47 

Na gali KSW 47 Tomasz Narkun zmierzy się z Philem de Friesem, angielskim zawodnikiem federacji KSW, a wcześniej UFC i Bellator. Stawką walki jest pas wagi ciężkiej KSW.

RadioZET.pl/PZ