Zamknij

Tomasz Urban - Big Brother 2019: kim jest uczestnik nowej edycji programu?

Karolina Piotrowska
29.03.2019 14:21
Tomasz Urban - Big Brother 2019: kim jest uczestnik nowej edycji programu?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Tomasz Urban? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po ponad 10 latach przerwy. Premiera nowej edycji programu nastąpiła w niedzielę, 17 marca i właśnie wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Tomasz Urban.

Kim jest Tomasz Urban? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. W dniu premiery, która odbyła się w niedzielę, 17 marca poznaliśmy także wszystkich uczestników reality show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z nich, czyli kim jest Tomasz Urban, ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego postanowił wziąć udział w programie "Big Brother".

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Tomasz Urban - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Tomasz Urban ma 34 lata i pochodzi z Gliwic. Od ponad 10 lat jest profesjonalnym modelem i bardzo lubi swoją pracę. Pochodzi z lekarskiej rodziny, ma czworo rodzeństwa. W programie mówi o sobie w taki sposób:

- Generalnie mam tendencję do uciekania od problemów i odpowiedzialności. [...] Wiele rzeczy u mnie jest w takim delikatnym bałaganie. Chciałbym to ustabilizować na pewno. Wydaje mi się, że w programie nie będzie kompletnie do tego warunków, co będzie ciekawe. Ja sam chętnie spojrzę na siebie z boku przez pryzmat doświadczenia z programu. Może się zdarzyć na przykład, że ktoś mnie bardzo zdenerwuje i będę miał problem z zapanowaniem nad swoimi emocjami. Nie wiem tego, nie wykluczam niczego.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Tomasz Urban: co jeszcze o nim wiemy?

Poprzez udział w programie "Big Brother" 2019, Tomasz Urban chce udowodnić, że modele są inteligentni, a ich praca nie jest sielanką. Ma własną firmę, która zajmuje się sprzedażą designerskich zatyczek do uszu. 

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP