Zamknij

Tomek Szczepanik - kim jest lider zespołu Pectus? [WIEK, WZROST, ŻONA]

Jolanta Waligóra
16.10.2019 15:42
Tomek Szczepanik - kim jest lider zespołu Pectus? [WIEK, WZROST, ŻONA]
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EASTNEWS

Tomasz Szczepanik jest liderem i wokalistą zespołu Pectus. Muzyk razem ze swoją mamą Bogumiłą będą bohaterami najnowszego odcinka programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Odcinek z ich udziałem wyemitowany zostanie w środę, 16 października 2019. Sprawdzamy, kim jest Tomek Szczepanik, ile ma lat, ile wzrostu i co wiadomo o jego życiu prywatnym.

Kim jest Tomasz Szczepanik? Wiek, wzrost, żona, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat lidera Pectus i bohatera programu "Starsza pani musi fiknąć", można znaleźć w tym artykule.

Kim jest Tomasz Szczepanik z zespołu Pectus?

Zespół "Pectus", który tworzą czterej bracia, tj. Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew), powstał w 2005 roku w Rzeszowie. Grupa muzyczna została wielokrotnie nagradzana m.in. takimi wyróżnieniami jak Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Carpathia Festival" Rzeszów czy Słowik Publiczności Sopot Festival 2008. 

Do największych przebojów grupy "Pectus" z Tomkiem Szczepanikiem zaliczyć można m.in. "To, co chciałbym ci dać", "Jeden moment", "Barcelona" czy "Szkoła marzeń".

Tomek Szczepanik - wiek, wzrost, żona, Instagram, życie prywatne

Wiele osób zastanawia się, jaki jest wiek Tomka Szczepanika. Lider i wokalista zespołu "Pectus" ma 37 lat - urodził się 2 listopada 1981 roku. Na próżno jednak szukać w sieci informacji na temat wzrostu mężczyzny. 

Żoną Tomka Szczepanika jest menadżerka zespołu Monika Paprocka-Szczepanik. Co ciekawe, kobieta dla młodszego od siebie muzyka rozwiodła się z mężem, z którym miała dwójkę dzieci. Z kolei lider zespołu "Pectus" zanim związał się ze swoją obecną żoną, był zaręczony i planował ślub z inną kobietą. Odwołał go jednak na dziewięć dni przed planowanym terminem. Tomek i Monika doczekali się syna, Stasia.

Mamą Tomka Szczepanika jest Bogusława, a ojcem Tadeusz.

Lider zespołu nie jest aktywny w mediach społecznościowych. Konto na Instagramie posiada jedynie grupa "Pectus" - pectus_official.

Tomek Szczepanik w Starsza pani musi fiknąć - kiedy oglądać?

Tomek Szczepanik w "Starsza pani musi fiknąć" wystąpi razem ze swoją mamą Bogumiłą Szczepanik. Odcinek z ich udziałem będzie można obejrzeć w środę 16 października 2019 roku. Epizod wyemitowany zostanie o godzinie 21:30 w TVN.

Bogumiła Szczepanik - kim jest mama Tomasza Szczepanika, lidera zespołu Pectus?

Po emisji w TV siódmy odcinek "Starsza pani musi fiknąć" z Bogumiłą i Tomkiem Szczepanikami, wyemitowany zostanie także online na internetowej platformie Player.pl.

RadioZET.pl/JW