Zamknij

Top Model 2018: casting - kiedy, gdzie, w jakich miastach? [LISTA]

Redakcja
26.04.2018 15:38
Top Model 2018: casting - kiedy, gdzie, w jakich miastach? [LISTA]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Castingi do "Top Model" 2018 startują w pierwszej połowie maja. Jurorzy już po raz siódmy pojawią się w pięciu miastach w Polsce, by znaleźć kogoś o nietuzinkowej urodzie, niebanalnej osobowości i co najważniejsze, zdeterminowanego w realizacji wyznaczonego celu. Kiedy i gdzie castingi do nowej edycji "Top Model 7"? Sprawdzamy datę i listę miast.

Top Model 2018: casting - kiedy, gdzie, w jakich miastach? Odpowiadamy na pytania internautów. Sprawdź najważniejsze terminy i listę miast.

» The Voice of Poland 9. edycja: castingi 2018 - do kiedy i jak się zgłosić? «

Top Model 2018: casting - kiedy i gdzie? [LISTA MIAST]

Nowa edycja "Top Model 7" pojawi się na antenie TVN we wrześniu, dlatego jurorzy programu (Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Michał Piróg), już teraz wyruszają na poszukiwania nowej top modelki lub top modela. Castingi do "Top Model" 2018 odbędą się w pięciu miastach w Polsce, a jurorzy już po raz siódmy będą poszukiwać osób wyróżniających się z tłumu, o niebanalnej osobowości i co najważniejsze, zdeterminowanych w realizacji wyznaczonych celów. 

Poniżej znajdziecie szczegółowe informacje dotyczące tego, gdzie i kiedy odbędą się castingi do "Top Model" 2018 wraz z listą miast.

12 maja - Poznań (Ogólnokształcąca Szkoła Baletowa im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej, ulica Gołębia 8),

19 maja - Katowice (Międzynarodowe Centrum Kongresowe, plac Sławika i Antalla 1),

26 maja - Rzeszów (wkrótce więcej szczegółów),

3 czerwca - Trójmiasto (wkrótce więcej szczegółów),

9 czerwca - Warszawa (wkrótce więcej szczegółów).

Castingi "Top Model" 2018 we wszystkich miastach rozpoczynają się o godzinie 9:00. Dodatkowo osoby, które nie mogą pojawić się na przesłuchaniach we wspomnianych terminach, mogą wziąć udział w internetowym castingu "Top Model 7". Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie programu: topmodel.tvn.pl.

» Koncerty Chopinowskie w Łazienkach 2018: kiedy i o której godzinie? «

Casting - Top Model 2018: kto może wziąć udział?

W związku z castingiem "Top Model 7", wiele osób zastanawia się, kto może wziąć udział w zbliżających się przesłuchaniach. Na casting "Top Model" 2018 zgłosić się mogą kobiety i mężczyźni od 18 lat. Z kolei osoby, które ukończyły 16. rok życia, mogą zgłosić się, o ile dostarczą pisemną zgodę prawnego opiekuna. Dodatkowo uczestnicy castingu "Top Model" 2018 muszą mieć minimum 160 cm wzrostu.

RadioZET.pl/JW