Zamknij

Top Model 2019 - CASTING. Kiedy, gdzie się odbędą i jak się zgłosić? [DATY, MIASTA]

Jolanta Waligóra
12.04.2019 09:46
Top Model 2019 - CASTING. Kiedy, gdzie się odbędą i jak się zgłosić? [DATY, MIASTA]
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Kiedy castingi do "Top Model" 2019 i gdzie się odbędą? Informacji na ten temat szuka wiele kobiet i mężczyzn, którzy chcą spróbować swoich sił w modelingu w nowej 8. już edycji programu. Castingi do "Top Model" 2019 odbywać się będą w kwietniu i maju w czterech miastach w Polsce. Szczegółowe informacje na temat przesłuchań można znaleźć poniżej.

"Top Model" 2019 - CASTINGI. Kiedy odbędą się przesłuchania do 8. edycji programu? Gdzie będą mieć miejsce? Jak się zgłosić? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o castingach do "Top Model" 2019 i sprawdzamy terminy i miasta, w których się odbędą.

"Top Model" 2019 - CASTINGI. Kiedy i gdzie się odbędą? [TERMINY, MIASTA]

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które chcą spróbować swoich sił w modelingu - ruszają castingi do "Top Model" 2019. Przesłuchania do 8. już edycji programu odbywać się będą w kwietniu i maju w czterech miastach w Polsce. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje o terminach i miastach, gdzie będą mieć miejsce castingi do "Top Model 8".

Top Model 2019 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 8. edycji programu?

  • 14 kwietnia w Rzeszowie 
  • 12 maja w Gliwicach 
  • 18 maja w Gdańsku 
  • 25 maja w Warszawie

W międzyczasie odbywać się będą castingi do "Top Model" 2019 online. Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić specjalny formularz, który można znaleźć na stronie topmodel.tvn.pl. Internetowe zgłoszenia do programu rozpoczną się w niedzielę, 31 marca.

Casting do "Top Model 8" - kto może się zgłosić do programu?

Na casting do "Top Model 2019" mogą się zgłosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni, którzy ukończyli 18. rok życia. Udział mogą też wziąć niepełnoletni mający przynajmniej 16 lat, ale muszą one dostarczyć pisemną zgodę opiekuna prawnego.

Zagłosuj

Weźmiesz udział w castingu do "Top Model"?

Liczba głosów:

W składzie jury ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Kasię Sokołowską. Z kolei Michał Piróg tradycyjnie będzie pomagać uczestnikom.

"Mam Talent" - CASTING 2019. Kiedy i gdzie odbędą się castingi do 12. edycji?

RadioZET.pl/JW