Zamknij

Top Model 2019 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 8. edycji programu?

Jolanta Waligóra
12.04.2019 09:39
Top Model 2019 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 8. edycji programu?
fot. Instagram:@topmodelpolskatvn

Uczestnicy "Top Model 8" i data premiery nowej edycji programu w 2019 roku to informacje, których szuka wielu fanów show. Choć wszystkie szczegóły dotyczące kolejnych odcinków nie są jeszcze znane, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co już wiadomo o uczestnikach "Top Model 2019" i dacie premiery.

"Top Model 8" - uczestnicy: kto wystąpi w nowej edycji programu w 2019 roku? Kiedy premiera kolejnych odcinków? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, co już wiadomo o uczestnikach "Top Model 8 " i dacie premiery nowego sezonu.

Top Model 2019 - UCZESTNICY: kto wystąpi w 8. edycji programu?

Uczestnicy "Top Model 8" to informacje, których najbardziej wyczekują wszyscy fani programu. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość - o tym, kto wystąpi w "Top Model" w 2019 roku, dowiemy się dopiero oglądając pierwsze odcinki show. Jeśli tylko znana będzie lista uczestników, opublikujemy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypominamy, że w kwietniu i w maju odbywać się będą castingi do 8. edycji "Top Model". Przesłuchania organizowane będą w czterech miastach w Polsce. Szczegółowe informacje o castingach do programu można znaleźć w linku poniżej.

Top Model 2019 - CASTING. Kiedy, gdzie się odbędą i jak się zgłosić? [DATY, MIASTA]

W międzyczasie odbywają się castingi do "Top Model" 2019 online. Aby zgłosić się do programu, należy wypełnić specjalny formularz, który można znaleźć na stronie topmodel.tvn.pl. Internetowe zgłoszenia do programu rozpoczęły się w niedzielę, 31 marca.

Kiedy sezon 8. Top Model?

Wielu fanów programu szuka także informacji na temat tego, kiedy "Top Model" w 2019 roku. Wiadomo, że show powróci na antenę TVN już jesienią. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Artykuł będziemy aktualizować.

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję "Top Model"?

Liczba głosów:

W składzie jury ponownie zobaczymy Joannę Krupę, Marcina Tyszkę, Dawida Wolińskiego oraz Kasię Sokołowską. Z kolei Michał Piróg tradycyjnie będzie pomagać uczestnikom.

RadioZET.pl/JW