Zamknij

Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?

18.09.2020 07:15
Top Model 2020 - UCZESTNICY: kto bierze udział w 9. edycji programu TVN?
fot. Jan BIELECKI/East News

Uczestnicy "Top Model" 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim fani programu. Co wiadomo o bohaterach najnowszej edycji show? Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy listę uczestników 9. edycji "Top Model" 2020.

"Top Model 9" - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowej edycji programu TVN? Kim są? Co warto o nich wiedzieć? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy listę uczestników "Top Model" 2020.

Top Model 2020 - UCZESTNICY. Kto bierze udział w 9. edycji programu?

Informacje o uczestnikach "Top Model" 2020 budzą duże zainteresowanie wśród fanów programu TVN. Nic dziwnego, w końcu show cieszy się ogromną popularnością, a przez lata emisji program zyskał grono wiernych fanów. Mamy bardzo dobre wiadomości - znana już jest pełna lista uczestników "Top Model 9"

Pierwszą uczestniczką "Top Model" 2020 została Weronika Kaniewska. 19-letnia dziewczyna zachwyciła jurorów swoją urodą na castingu i otrzymała złoty bilet, który gwarantuje miejsce w domu modeli. Oznacza to, że osoba, która otrzyma złoty bilet w "Top Model" nie bierze udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w tzw. boot campie. 

Ponadto do domu modeli i modelek dostał się także Dominik Bereżański, czyli zdobywca Srebrnego Biletu, który przyznawali internauci. Wśród uczestników "Top Model 9" wymienić można także m.in. Łukasza Bogusławskiego, Karolinę Kuczyńską, Patrycję Sobolewską czy Ernesta Morawskiego.

Kolejne odcinki 9. edycji "Top Model" można oglądać co tydzień, w każdą środę o godzinie 21:30 na antenie TVN.

Uczestnicy Top Model 9 - LISTA UCZESTNIKÓW programu 2020

Poniżej można znaleźć wszystkich uczestników "Top Model" 2020. Po kliknięciu w imię i nazwisko danego bohatera, wyświetli się jego sylwetka.

Top Model 9, odcinek 1: Znamy pierwszych uczestników programu [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy,  że po raz kolejny w jury "Top Model" zasiedli: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński. Wszystkich kandydatów wspierać będzie Michał Piróg. W programie pojawi się także wielu ciekawych gości, m.in. aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa czy Anna Lewandowska.

"Top Model" to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN od 8 września 2010, oparty na amerykańskim formacie America’s Next Top Model. Do 2013 udział w nim brały tylko kobiety, od 2014 udział mogą brać również mężczyźni.

RadioZET.pl