Zamknij

Top Model 2021 - kiedy premiera 10. edycji modowego programu TVN? [DATA PREMIERY]

24.11.2020 21:04
Top Model 2021 - kiedy premiera 10. edycji modowego programu TVN? [DATA PREMIERY]
fot. Bartosz KRUPA/East News

“Top Model” to program, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów stacji TVN. Finał 9 edycji odbędzie się 25 listopada, zatem wiele osób zastanawia się, czy będzie 10. edycja “Top Model”.  

“Top Model”2021. Czy będzie kolejna edycja? Kiedy będzie 10. edycja programu “Top Model”? Jeśli chcecie dowiedzieć się, czy będzie następna edycja programu, to informacje znajdziecie w tym artkule.  

Top Model 10 - czy będzie nowa edycja programu TVN?  

Od początku powstania “Top Model” reality-show cieszył się dużą popularnością wśród widzów. Pierwszy raz program został wyemitowany w 2010 r. Kolejna edycja dobiega końca, zatem fani programu szukają informacji o kolejnej. Czy będzie 10. edycja “Top Model” 2021? Dotychczas program cieszył się dużą oglądalnością, zatem prawdopodobne jest, że stacja TVN zacznie prace nad następną edycją. Na ten moment organizatorzy nie podali oficjalnej informacji na ten temat, więc będziemy śledzić kolejne doniesienia. 

Top Model: uczestnicy komentują aferę wokół Dominica D'Angelica. "Przestępca seksualny" 

Top Model 2021 – kiedy 10. Edycja programu? [DATA PREMIERY] 

Castingi do poprzednich edycji zazwyczaj rozpoczynały się na wiosnę. Ogłoszenie castingów do 9 edycji miało miejsce w marcu tego roku. W związku z tym wiele osób zastanawia się, kiedy 10 edycja Top Model? 

Top Model: Trójka uczestników odpadła z programu przez koronawirusa

Tak, jak i w ubiegłych latach informacji o nowej edycji możemy spodziewać się wiosną 2021. Z powodu panującej pandemii castingi do 9. edycji “Top Model” 2020 odbyły się drogą internetową pod hasłem #CastingWDomu. Niewykluczone jest zatem, że w przypadku kolejnej edycji kandydaci do programu również będą zgłaszać się przez oficjalną stronę internetową. Artykuł będziemy aktualizować. 

Przypominamy, że finał 9 edycji “Top Model” 2020 odbędzie się już 25 listopada o 21:30 w TVN. W finale pozostało 3 uczestników:  

RadioZET.pl