Zamknij

Top Model 7: kto wygrał finał? Zwycięzca Top Model ogłoszony 26.11.

Redakcja
27.11.2018 07:01
Top Model finał
fot. Instagram

Finał "Top Mode"l w TV już 26 listopada. Do ostatniego etapu przeszła trójka uczestników: Katarzyna Szklarczyk, Anna Markowska i Hubert Gromadzki. Ostatecznie wygrała Katarzyna Szklarczyk. Drugie miejsce zajął Hubert Gromadzki, a trzecie - Ania Markowska.

Fani show "Top Model" z niecierpliwością czekali na wielki finał programu. W ostatnim, 13. odcinku o głosy widzów walczyli: Kasia, Ania i Hubert. Które z nich ostatecznie zdobyło największą przychylność głosujących i wygrało główną nagrodę?

Zagłosuj

Kto wygra Top Model 7?

Liczba głosów:

Top Model 7 - finał

W ostatnim odcinku programu emocji nie zabrakło. Finaliści wzięli udział w trzech pokazach: Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego i Paprocki i Brzozowski. Ale wielki finał "Top Model" uświetniały też koncerty na żywo znanych polskich artystów. Wystąpili: Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox.

Po pokazach ogłoszono wyniki głosowania widzów i dowiedzieliśmy się, kto wygrał "Top Model 7".

Top Model 7 - kto wygrał? Oto zwycięzca

Miejsce 1: Katarzyna Szklarczyk

Miejsce 2: Hubert Gromadzki

Miejsce 3: Anna Markowska

Zwycięzca zgarnął kontrakt z międzynarodową agencją modelingową, nagrodę pieniężną, w wysokości 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w znanym magazynie.

Jak widać, typy naszych redaktorów nie były trafne. Naszym zdaniem pierwsze miejsce zająć miała Anna Markowska, drugie - Hubert Gromadzki, a trzecie Kasia Szklarczyk.

Finał Top Model w TV na żywo i online

Top Model 7 można było oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21.30. Odcinki siódmego sezonu Top Model są również dostępne w internecie - w serwisie player.pl.

RadioZET.pl/SA