Zamknij

Top Model - złoty bilet: co to jest, na co pozwala i kto go dostał w nowej edycji w 2019?

Jolanta Waligóra
12.09.2019 12:44
Top Model - złoty bilet: co to jest, na co pozwala i kto go dostał w nowej edycji w 2019?
fot. Michal WARGIN/East News

Złoty bilet w "Top Model", który otrzymała jedna z kandydatek do programu w jednym z pierwszych odcinków nowej edycji show, mógł zaskoczyć niejednego widza. Nic dziwnego, w końcu taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w historii programu. Sprawdzamy, co to jest złoty bilet w "Top model", kto go dostał i na co pozwala.

Złoty bilet w "Top Model" - co to jest? Na co pozwala i jakie są korzyści z jego otrzymania? Kto go dostał w najnowszej edycji programu TVN w 2019 roku? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co warto wiedzieć o złotym bilecie w "Top Model".

Top Model: złoty bilet - co to jest i na co pozwala?

O złotym bilecie w "Top Model" zrobiło się głośno po wyemitowaniu jednego z pierwszych odcinków nowej edycji programu. Jurorzy show zadecydowali, że otrzyma go jedna z kandydatek do programu, która wywarła na nich największe wrażenie. Po tym fakcie wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, co to jest złoty bilet w "Top Model". Nic dziwnego, w końcu taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy w historii programu.

Złoty bilet niewątpliwie chciałby zdobyć każdy, kto przyszedł na casting do programu "Top Model". Gwarantuje on wybranej uczestniczce lub uczestnikowi miejsce w domu modeli. Oznacza to, że osoba, która otrzyma złoty bilet w "Top Model" nie bierze udziału w kolejnym etapie modowego show, czyli w tzw. boot campie.

Top Model 8: wypłynęły nazwiska uczestników, którzy dostali się do Domu Modelek

Złoty bilet w Top Model - kto go dostał?

Do tej pory złoty bilet w "Top Model"otrzymała jedna kandydatka do programu - Klaudia El Durski. Szczęśliwa uczestniczka programu zachwyciła jurorów przede wszystkim egzotyczną urodą, rewelacyjną figurą i talentem do pozowania. Jak wyjaśniała w programie, jej mama jest Polką, a tata pochodzi z Libii. Na co dzień Klaudia pracuje jako krawcowa – szyje sukienki na różne okazje, ale od zawsze jej największym marzeniem była kariera w modelingu. Swoje plany mogła zrealizować jednak dopiero teraz, gdy skończyła 30 lat. Wcześniej poświęciła się wychowaniu dwóch synów. Mało kto wie, że występ w "Top Model" nie był debiutem Klaudii przed kamerami. Zmysłowa brunetka ma na swoim koncie rozbieraną sesję w „Playboyu” oraz kilka wizyt na celebryckich imprezach.  

Top Model 8: Jury pierwszy raz przyznało złoty bilet. Otrzymała go 30-letnia mama dwójki dzieci

RadioZET.pl/JW