Zamknij

Toy Story 4 - ZWIASTUN, premiera. Kiedy film trafi do kin i o czym będzie?

Jolanta Waligóra
12.07.2019 09:44
Toy Story 4 - ZWIASTUN, premiera. Kiedy film trafi do kin i o czym będzie?
fot. Everett Collection/EASTNEWS

Premiera "Toy Story 4", nowej części kultowego filmu wytwórni PIXAR, przekładana była już dwukrotnie. Najpierw orientacyjnie miał być to 2015 rok, później przewidziana była na 2017. Jakiś czas temu producenci animowanej serii podali ostateczną datę premiery "Toy Story 4". Zwiastun i szczegóły na temat filmu można znaleźć poniżej.

"Toy Story 4" - kiedy premiera kolejnej części przygód kowboja Chudego? O czym będzie film animowany? Co się wydarzy w nowej części? Odpowiadamy na zadawane pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o dacie premiery "Toy Story 4" i zwiastun. 

Mulan - kiedy premiera aktorskiej wersji filmu i kto w obsadzie? [ZWIASTUN]

Toy Story 4: PREMIERA - kiedy nowa część kultowego filmu?

Wytwórnia PIXAR udostępniła informację dotyczącą oficjalnej daty premiery "Toy Story 4". Nowa część animowanej serii ma wejść do amerykańskich kin 15 czerwca 2019 roku. Z kolei premiera "Toy Story 4" w Polsce odbędzie się blisko dwa miesiące później - 9 sierpnia. 

Przypominamy, że ostatnia część produkcji pojawiła się w 2010 roku, czyli całe osiem lat temu. Jak skończyła się fabuła? Otóż Andy, czyli właściciel zabawek, nie jest już dzieckiem. Chłopak wyprowadził się, a następnie rozpoczął naukę w college'u. Z kolei jego podopieczni trafili do sąsiadki - Bonnie.

Zagłosuj

Wybierasz się do kina na "Toy Story 4"?

Liczba głosów:

Zwiastun Toy Story 4 - o czym będzie kolejna część filmu?

Po ogłoszeniu dokładnej daty premiery "Toy Story 4" wiele osób zaczęło zastanawiać się, o czym będzie nowa część filmu. Jak czytamy na portalu Filmweb, w "Toy Story 4" kowboj Chudy wraz z przyjaciółmi usiłują się zatroszczyć o nową zabawkę w zespole. Reżyserem filmu jest Josh Cooley, który pracował już przy takich produkcjach, jak "George & A.J." oraz "W głowie się nie mieści" ("Inside Out").

Zwiastun "Toy Story 4" zamieszczamy poniżej.

Czego możemy spodziewać się po "Toy Story 4", które wejdzie do kin blisko po 9 latach przerwy? Odpowiedzi możemy oczekiwać już w sierpniu!

Król Lew 2019 - kiedy w kinach nowy film Disneya? [ZWIASTUN, DATA PREMIERY]

RadioZET.pl/JW