Zamknij

Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu - skąd kursuje? Pytanie z Milionerów

Karolina Piotrowska
10.07.2019 13:41
Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu - skąd kursuje? Pytanie z Milionerów
fot. screen / player.pl

Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów możecie znaleźć w poniższym artykule. Sprawdzamy także, czy uczestniczce udało się odpowiedzieć poprawnie na pytanie.

Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów".

Co nie jest prawdą o statui Chrystusa Odkupiciela w Rio de Janeiro? [MILIONERZY]

Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie z "Milionerów": "Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum..." nie była od razu oczywista dla kolejnej uczestniczki i wymagała od niej skorzystania z jednego z kół ratunkowych. Na początku miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Gdańska 

B. Warszawy 

C. Sandomierza 

D. Krakowa

Uczestniczka zadzwoniła do swojego przyjaciela, który zasugerował jej, że poprawną odpowiedzią jest D, czyli Kraków. Jak sam podkreślił, był pewny tej odpowiedzi "na 1000%".

MILIONERZY - Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów", "Tramwaj wodny do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu kursuje z centrum...", to D, czyli z Krakowa. Uczestniczka na początku nie była pewna, która odpowiedź jest poprawna, jednak ostatecznie podjęła dobrą decyzję, wygrała 5 tysięcy złotych i mogła kontynuować grę.

Gdzie człowiek o tej samej masie będzie miał najmniejszy ciężar? [MILIONERZY]

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl/KP