Zamknij

Tropical Vibe Festival 2018 odwołany! Dlaczego? [oficjalny komunikat]

Redakcja
22.08.2018 12:53
Tropical Vibe Festival 2018 odwołany! Dlaczego? [oficjalny komunikat]
fot. PIXABAY

Tropical Vibe Festival 2018 odwołany! W poniedziałek, 20 sierpnia organizatorzy wydarzenia na Facebooku wydali specjalny komunikat w tej spawie. Dlaczego w tym roku nie odbędzie się "polski Tomorrowland" i na kiedy został przesunięty? Sprawdzamy przyczyny i zamieszczamy oficjalne oświadczenie.

Tropical Vibe Festival 2018 odwołany!

To już pewne - Tropical Vibe Festival 2018 odwołany! Przyczyny podali organizatorzy wydarzenia w oficjalnym komunikacie opublikowanym na Facebooku w poniedziałek, 20 sierpnia. Oświadczenie brzmi następująco:

"Organizator Agencja Artystyczna ARENA z przykrością zawiadamia, że planowany w tym roku Tropical Vibe Festiwal nie może się odbyć w planowanej lokalizacji. Z uwagi na czas jaki pozostał do festiwalu, nie zdążymy go także przenieść w żadne inne miejsce w tym terminie. Bardzo nam przykro z tego powodu.  Jesteśmy zmuszeni do przełożenia wydarzenia na 2019 rok w inne miejsce. Festiwal odbędzie się w całkowicie nowej, lepszej lokalizacji. 
Więcej czasu daje więcej możliwości. Będziemy mogli stworzyć coś jeszcze bardziej niezwykłego, uwzględniając w organizacji wszystkie Wasze sugestie i spostrzeżenia, które do tej pory się pojawiły i jeszcze się pojawią. W kwestii line-up'u, obecnie rozmawiamy z artystami i poinformujemy Was o finalnych decyzjach. Liczymy, że wspólnymi siłami stworzymy piękne wydarzenie, które wpisze się na stałe jako punkt na festiwalowej mapie Polski.
Nowy termin festiwalu oraz dokładną lokalizację podamy do końca października."

tvf

Odwołany Tropical Vibe Festival 2018 a zwrot biletów

Jak wspominali organizatorzy wydarzenia w oświadczeniu, Tropical Vibe Festival 2018 został przełożony. Muzyczne wydarzenie odbędzie się w 2019 roku, a nowy termin oraz dokładna lokalizacja zostanie podana do końca października. W związku z tym wszystkie bilety na Tropical Vibe Festival 2018 zachowują ważność. 

Osoby, które jednak chcą zrezygnować z festiwalu, zobowiązane są do odesłania zakupionych wejściówek wraz z wypełnionym formularzem zwrotu dostępnym na stronie: tropicalvibe.pl/files/zwrot_biletow.pdf na poniższy adres.

Agencja Artystyczna ARENA
al. Jana Pawła II 21
39-200 Dębica
Z dopiskiem: ZWROT

Z kolei osoby, które kupiły bilety elektroniczne, mogą wysłać bilety z wypełnionym formularzem na adres email: zwroty@tropicalvibe.pl.

RadioZET.pl/JW