Zamknij

Tryb nocny na Messengerze - jak włączyć ciemny motyw i o co w nim chodzi?

Redakcja
04.03.2019 09:56
Tryb nocny na Messengerze - jak włączyć ciemny motyw i o co w nim chodzi?
fot. SHUTTERSTOCK

Jak włączyć tryb ciemny na Messengerze? Informacji na ten temat szuka wielu użytkowników Facebooka, którym znudził się już dotychczasowy wygląd Messengera. Nocny motyw można uruchomić na telefonach zarówno z systemem iOS, jak i Android. Choć włączenie trybu ciemnego na Messenegerze jest bardzo proste, to nie wszyscy wiedzą jak to zrobić. Poradnik i szczegółowe informacje na temat nowej funkcji można znaleźć poniżej.

Tryb ciemny na Messengerze 2019 - jak włączyć nocny motyw na Messengerze na iOS i Android? Jak go wyłączyć? O co w nim chodzi i na czym on polega? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje na temat ciemnego motywu na Messengerze.

Facebook: Messenger w czarnych barwach, czyli trwają testy "dark mode" 

Messenger: tryb nocny - jak włączyć ciemny motyw na Messengerze?

Jak włączyć tryb ciemny na Messengerze? Dobra wiadomość dla wszystkich osób, którym znudził się już standardowy wygląd komunikatora - nowa funkcja Facebooka jest już dostępna. Włączenie motywu ciemnego na Messengerze jest bardzo proste i można to zrobić w kilku krokach. Przede wszystkim należy pobrać najnowszą aktualizację Messengera. Jeśli takową posiadamy to wystarczy, że wyślemy emotikonkę półksiężyca do dowolnej osoby i klikniemy w nią kilka razy. Wtedy aplikacja poinformuje nas o odkryciu nowej funkcji i zaproponuje przejście do ustawień.

Odkryłeś(aś) tryb ciemny! Twoi znajomi również mogą go odblokować, wysyłając emoji z księżycem - powiadomi nas komunikator.

Po przejściu do ustawień znajdziemy stosowny przełącznik, za pomocą którego można włączyć tryb nocny na Messengerze i wyłączyć. Nowa funkcja działa na telefonach z systemem iOS oraz Android.

Tryb ciemny na Messengerze - o co w nim chodzi?

Motyw nocny na Messengerze będzie doskonały przede wszystkich dla tych użytkowników komunikatora, którym znudził się już jego dotychczasowy wygląd. Po włączeniu ciemnego trybu na Messengerze zmianie ulegnie zarówno okno rozmowy, jak i lista konwersacji - zamiast jasnego tła, będziemy mieć czarne.

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych

RadioZET.pl/JW