Zamknij

Trybson: FFF, wiek, Instagram - kim jest Paweł Trybała, zawodnik gali MMA FFF?

Karolina Piotrowska
18.12.2019 12:43
Trybson: FFF, wiek, Instagram - kim jest Paweł Trybała, zawodnik gali MMA FFF?
fot. MARIUSZ KAPALA / Gazeta LUBUSKA/Polska Press/East News

Kim jest Trybson, zawodnik gali MMA FFF? Wiek, Instagram, Eliza - sprawdzamy najczęściej wyszukiwane informacje na jego temat oraz co warto wiedzieć o Pawle Trybale tuż przed wydarzeniem Free Fight Federation.

Trybson: FFF, wiek, Instagram - kim jest Paweł Trybała, zawodnik gali MMA FFF? Sprawdzamy najważniejsze informacje oraz co warto wiedzieć o Trybsonie przed jego walką na gali Free Fight Federation.

Kto to jest Trybson - zawodnik MMA FFF? [WIEK, INFORMACJE]

Trybson, czyli zawodnik gali MMA FFF tak naprawdę nazywa się Paweł Trybała. Ma 28 lat i pochodzi z Sosnowca. Najbardziej znany jest z udziału w programu typu reality show "Warsaw Shore". Trybson pojawił się w pierwszym sezonie, a w drugiej, trzeciej i czwartej wystąpił już tylko jako gość. W programie poznał też swoją żonę, Elizę. Para wciąż jest razem, mają dwie córeczki i aktualnie mieszkają w Warszawie.

Sportem, a w szczególności MMA i sztukami walki interesuje się od dawna. Jeszcze podczas udziału w programie "Warsaw Shore" podkreślał, że jest to jego pasją. W 2012 roku na swoich pierwszych zawodach - na Otwartych Mistrzostwach Świata Kong Sao - zdobył złoty medal. 

W 2018 roku w rozmowie z Polsat Sport Trybson mówił o tym, że chciałby rozwijać się sportowo.

Swoim fanom obiecywałem, że będę uciekał od freak fightów. Chciałbym udowodnić, że jestem pełnoprawnym sportowcem, a nie... czubkiem. Ostatnie walki pokazały, że umiem stawić czoła poważnym zawodnikom.

Kim jest Trybson, czyli Paweł Trybała? [INSTAGRAM, FACEBOOK]

Na Instagramie Trybson prowadzi swoje konto jako @pawel_trybson_trybala. Obserwuje go tam ponad 104 tysiące użytkowników. Możemy znaleźć go również na Facebooku - Paweł Trybson Trybała @TrybsonMMA.

Na gali MMA FFF Trybson zmierzy się z Damianem Kostrzewą. Będzie to już druga edycja wydarzenie, a odbędzie się ono w sobotę, 21 grudnia 2019. Sportowa impreza będzie mieć miejsce w Zielonej Górze. Początek zaplanowany jest na godzinę 19.00.

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

Zagłosuj

Kto wygra tę walkę?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/KP