Zamknij

Trzy mają kil. Kilu nie ma...? Milionerzy - pytanie za 1 tysiąc złotych

23.07.2020 12:00
Trzy mają kil. Kilu nie ma...? Milionerzy - pytanie za 1 tysiąc złotych
fot. Bartosz KRUPA / East News

Trzy mają kil. Kilu nie ma...? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestnik odpowiedział poprawnie i wygrał gwarantowany 1 tys. złotych.

Trzy mają kil. Kilu nie ma...? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrał uczestnik i czy udało mu się wygrać gwarantowany 1 tys. złotych.

Trzy mają kil. Kilu nie ma...? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach""Trzy mają kil. Kilu nie ma...?" na początku nie była oczywista dla uczestnika w programie. Miał on do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. "Kill Bill" 

B. szybowiec 

C. żaglowiec 

D. tołpyga

Uczestnik nadal miał do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowił jednak zaryzykować i ostatecznie zaznaczył odpowiedź A.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Trzy mają kil. Kilu nie ma...? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Trzy mają kil. Kilu nie ma...?", to właśnie A. Uczestnik wygrał gwarantowany 1 tys. złotych i mógł kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl