Zamknij

Twenty One Pilots w Łodzi 2019: SUPPORT. Kto zagra przed zespołem?

Redakcja
05.02.2019 13:38
Twenty One Pilots w Łodzi 2019: SUPPORT. Kto zagra przed zespołem?
fot. Instagram.com/theregrettesband

Support przed koncertem Twenty One Pilots w Łodzi 2019 jest już znany. Publiczność rozgrzeje grupa muzyczna z Los Angeles. Kim są artyści, którzy zagrają przed głównym zespołem? Szczegółowe informacje o supporcie Twenty One Pilots 2019 zamieszczamy poniżej.

Twenty One Pilots 2019 w Polsce: support. Kto rozgrzeje publiczność? Jacy artyści zagrają przed zespołem? Kim są? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o supporcie przed koncertem Twenty One Pilots.

Twenty One Pilots 2019 w Łodzi: SUPPORT. Kto zagra przed zespołem?

Informacji na temat supportu Twenty One Pilots w Łodzi 2019 szukają osoby, które wezmą udział w zbliżającym się muzycznym wydarzeniu. Przed amerykańskim zespołem wystąpi grupa muzyczna z Los Angeles - The Regrettes, która rozgrzeje publiczność przed głównym koncertem.

Przypominamy, że koncert Twenty One Pilots 2019 odbędzie się w piątek, 15 lutego. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety na występ można było nabyć od 20 lipca. Ceny wejściówek oscylowały w granicach od 125 zł za trybuny do 140 zł za płytę. 

Support przed koncertem Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - kim są The Regrettes?

Jak już wspominaliśmy powyżej, supportem Twenty One Pilots 2019 w Polsce, będzie grupa muzyczna The Regrettes. Jest to zespół punkowy z Los Angeles, który powstał w grudniu 2015 roku. W 2016 świat usłyszał ich pierwszy singiel, a w styczniu 2017 wydali swój debiutancki album Feel Your Feelings Fool!. Obecnie w skład zespołu wchodzą: Lydia Night (która jest liderką) Genessa Gariano, Brooke Dickson oraz Drew Thomsen.

The Regrettes ostatnio wykonali cover utworu Don't Stop Me Now zespołu Queen.

RadioZET.pl/JW