Zamknij

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety, miejsce i data koncertu

Redakcja
12.07.2018 15:39
Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety, miejsce i data koncertu
fot. JEAN MARC QUINET/REPORTER/EASTNEWS

Twenty One Pilots w Polsce w 2019 roku! Na taką wiadomość fani amerykańskiego zespołu czekali od ostatniego występu artystów na warszawskim Torwarze, czyli dwa lata. Kiedy i gdzie muzyczne wydarzenie? Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy ceny biletów na koncert Twenty One Pilots.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - bilety, miejsce i data koncertu. Poniżej znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje na temat nadchodzącego wydarzenia muzycznego.

» Paul McCartney w Polsce 2018 - bilety, data i miejsce koncertu «

Twenty One Pilots w Polsce 2019- kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Twenty One Pilots w Polsce w 2019 roku wystąpi pierwszy raz od dwóch lat! Ostatni koncert amerykańskiego zespołu, na który wejściówki wyprzedały się w ekspresowym tempie, miał miejsce w 2016 na warszawskim Torwarze. Teraz muzycy wracają do naszego kraju, a dokładniej pojawią się w Łodzi. Koncert Twenty One Pilots będzie mieć miejsce w łódzkiej Atlas Arenie. Wydarzenie muzyczne odbędzie się w piątek, 15 lutego 2019.

Zagłosuj

Wybierasz się na koncert Twenty One Pilots?

Liczba głosów:

Twenty One Pilots to amerykański zespół, wykonujący muzykę z pogranicza elektroniki, popu, hip-hopu i rocka. Obecnie w jego skład wchodzą Tyler Joseph oraz Josh Dun. Ich największe przeboje to m.in. "Car Radio" czy "Stressed Out". 5 października ukaże się nowy album zespołu "Trench". Koncert w Łodzi będzie zatem doskonałą okazją do posłuchania nowych singli Twenty One Pilots.

Bilety na Twenty One Pilots w Łodzi 2019 - od kiedy w sprzedaży? [CENA]

Bilety na Twenty One Pilots w Polsce 2019 trafią do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu! To dobra wiadomość dla wszystkich fanów amerykańskiego zespołu. Przedsprzedaż wejściówek rozpocznie się we wtorek, 17 lipca o godzinie 10:00 i będzie dostępna na stronie: ticketmaster.pl, wyłącznie dla osób zapisanych na: twentyonepilots.com/euaus. Regularna sprzedaż biletów na koncert Twenty One Pilots wystartuje w piątek, 20 lipca o 10:00.

Niestety ceny biletów na Twenty One Pilots w Łodzi 2018 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja na ten temat zostanie podana w dniu rozpoczęcia się przedsprzedaży. Przypominamy, że ceny wejściówek na koncert amerykańskiego zespołu na warszawskim Torwarze oscylowały w granicach od 125 zł za trybuny, do 140 zł za płytę.

RadioZET.pl/JW