Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu 2018?

Redakcja
02.11.2018 12:26
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10: FINAŁ. Kiedy ostatni odcinek programu 2018?
fot. Tomasz Zukowski/EASTNEWSPOLAND

Kiedy finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10"? Ostatni odcinek programu wyemitowany zostanie jeszcze w listopadzie 2018 roku. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wygra 10. edycję popularnego show. Kiedy finał i jakie metamorfozy przejdą uczestnicy? Sprawdzamy, co już wiadomo o finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10".

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" - kiedy ostatni odcinek programu? Kto wygra 10. edycję? Jakie metamorfozy przejdą uczestnicy? Przedstawiamy najważniejsze informacje o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10".

Kiedy finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10"?

Dobra wiadomość dla wszystkich osób, które od dawna wyczekują finału "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10". Ostatni odcinek edycji będzie można obejrzeć w sobotę, 10 listopada 2018 roku. To właśnie wtedy dowiemy się, kto wygra "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10".

Przypominamy, że Złotą Maskę za najlepszą metamorfozę w poprzednich edycjach zdobyli: Filip Lato, Kacper Kuszewski, Katarzyna Popowska, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Szwed, Bartek Kasprzykowski, Stefano Terrazzino, Marek Kaliszuk oraz Katarzyna Skrzynecka. Zwycięzca "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10" jak i w  przypadku poprzednich edycji wygrywa czek o wartości 100 tysięcy złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny.

Finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2018 - metamorfozy, informacje

Jak już wspominaliśmy powyżej, finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2018 odbędzie się 10 listopada. Oznacza to, że tydzień wcześniej, czyli w sobotę, 3 listopada dowiemy się, kto znajdzie się w finale. 

Do wielkiego finału tradycyjnie przejdzie czworo uczestników, którzy uzyskali największą liczbę punktów za poprzednie występy. Sami zadecydują, w jaką gwiazdę się wcielą. Pozostali uczestnicy także biorą udział w ostatnim odcinku, jednak nie liczą się w walce o zwycięstwo, gdyż występują w duetach.

RadioZET.pl/JW