Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował? [METAMORFOZY 23.03]

Karolina Piotrowska
17.03.2019 00:12
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował? [METAMORFOZY 23.03]
fot. screen / Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 5. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 23.03.2019 roku.

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 5. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 30.03]

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy na 5. odcinek?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel").

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 16 marca mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Beatę Kozidrak i Jennifer Lopez. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał trzeci odcinek? [09.03.2019]

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [23.03.2019, PIĄTY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 i jakie metamorfozy zobaczymy w piątym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 23.03.2019. Uzupełnimy ją tuż po zakończeniu dzisiejszego odcinka.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwięcej punktów uzyskała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Zwycięzcą trzeciego odcinka jest Ela Romanowska.

RadioZET.pl/KP