Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 11. odcinek? [METAMORFOZY 11.05]

Jolanta Waligóra
10.05.2019 12:48
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 11. odcinek? [METAMORFOZY 11.05]
fot. Instagram.com/twojatwarzbrzmiznajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 11.05 i jakie metamorfozy zobaczymy w 11. odcinku programu? Informacje na ten temat zostały ogłoszone pod sam koniec poprzedniego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i jakie zobaczymy metamorfozy gwiazd w następnym odcinku w sobotę, 11 maja 2019 roku.

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 11.05 i jakie metamorfozy zobaczymy w 11. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygra jedenasty odcinek? [11.05.2019]

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy na 11. odcinek?

Metamorfozy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" na 11. odcinek to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów popularnego programu, a przede wszystkich tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Dziesiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Elżbieta Romanowska, która tym razem wcieliła się w Doris Day.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W najbliższym odcinku programu, który wyemitowany zostanie w sobotę, 11 maja, na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Alice Merton, Kate Bush, Bobby Farella czy Stanisławę Celińską.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał dziesiąty odcinek? [04.05.2019]

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [METAMORFOZY 11.05]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 11.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w jedenastym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 11.05.2019.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwięcej punktów uzyskała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Zwycięzcą trzeciego odcinka jest Ela Romanowska. W czwartym odcinku programu najwięcej punktów zdobył Kamil Pawelski. Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, szósty - Iga Krefft, siódmy - Kazik Mazur, ósmy - Staszek Karpiel-Bułecka, dziewiąty - Katarzyna Dąbrowska, a dziesiąty - Elżbieta Romanowska.

RadioZET.pl/JW