Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 30.03]

Karolina Piotrowska
24.03.2019 01:31
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 30.03]
fot. Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 30.03 i jakie metamorfozy zobaczymy w 6. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 30 marca 2019 roku.

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 30.03 i jakie metamorfozy zobaczymy w 6. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy na 6. odcinek?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Antek Smykiewicz.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 23 marca mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Kasię Nosowską i Katy Perry. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał piąty odcinek? [23.03.2019]

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [30.03.2019, SZÓSTY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 30.03 i jakie metamorfozy zobaczymy w szóstym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 30.03.2019.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwięcej punktów uzyskała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Zwycięzcą trzeciego odcinka jest Ela Romanowska. W czwartym odcinku programu najwięcej punktów zdobył Kamil Pawelski.

RadioZET.pl/KP