Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 8. odcinek? [METAMORFOZY 13.04]

Karolina Piotrowska
07.04.2019 00:13
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 8. odcinek? [METAMORFOZY 13.04]
fot. Facebook / Twoja twarz brzmi znajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 13.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w 8. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec 7. epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 13 kwietnia 2019 roku.

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 13.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w 8. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy na 8. odcinek?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Kazimierz Mazur.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 6 kwietnia mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Shakirę. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał siódmy odcinek? [06.04.2019]

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [13.04.2019, ÓSMY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 13.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w ósmym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 13.04.2019.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwięcej punktów uzyskała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Zwycięzcą trzeciego odcinka jest Ela Romanowska. W czwartym odcinku programu najwięcej punktów zdobył Kamil Pawelski. Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, a szósty - Iga Krefft.

RadioZET.pl/KP