Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 20.04]

14.04.2019 00:19

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 20.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec 8. epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 20 kwietnia 2019 roku.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 20.04] fot. Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 20.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kogo wylosowali uczestnicy na 9. odcinek?

W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrał Stanisław Karpiel-Bułecka.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 13 kwietnia mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Agnieszkę Chylińską. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

» Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał siódmy odcinek? [06.04.2019]

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [20.04.2019, DZIEWIĄTY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 na 20.04 i jakie metamorfozy zobaczymy w dziewiątym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 20.04.2019.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" najwięcej punktów uzyskała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Zwycięzcą trzeciego odcinka jest Ela Romanowska. W czwartym odcinku programu najwięcej punktów zdobył Kamil Pawelski. Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, szósty - Iga Krefft, a siódmy - Kazik Mazur.

RadioZET.pl/KP

Oceń