Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał dziesiąty odcinek? [04.05.2019]

06.05.2019 11:35

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 w dziesiątym odcinku? W sobotę, 4 maja 2019 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 10. odcinek TTBZ 11.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał dziesiąty odcinek? [04.05.2019] fot. Facebook / Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał dziesiąty odcinek? 4 maja 2019 roku poznaliśmy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiedzieliśmy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 10. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" i kto wygrał program w tym tygodniu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał 10. odcinek? [04.05.2019]

Wiemy już, kto wygrał dziesiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11! W sobotę, 4 maja 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Ela Romanowska. W czwartym odcinku wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel"). Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, szósty Iga Krefft, a siódmy Kazik Mazur. Ósmy odcinek wygrał Staszek Karpiel-Bułecka, a w dziewiątym najlepsza okazała się Katarzyna Dąbrowska.

Dziesiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Elżbieta Romanowska.

Kto wygrał dziesiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11?

Na koniec dziewiątego odcinka uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 4 maja mogliśmy zobaczyć m.in. Zdzisławę Sośnicką czy Eda Sheerana.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 4.05.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP

Oceń