Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał jedenasty odcinek? [11.05.2019]

Jolanta Waligóra
13.05.2019 09:09
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał jedenasty odcinek? [11.05.2019]
fot. VIPHOTO/East News

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 w jedenastym odcinku? W sobotę, 11 maja 2019 roku mieliśmy okazję obejrzeć kolejne występy i metamorfozy gwiazd w programie "TTBZ" Telewizji Polsat. Pod koniec epizodu tradycyjnie poznaliśmy zwycięzcę 11. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" i dowiedzieliśmy się, na jaki cel charytatywny został przekazany czek.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2019, odcinek 11 - kto wygrał 11.05? Stanisław Karpieł-Bułecka, Kazik Mazur, Kasia Dąbrowska, Iga Krefft, Kamil Pawelski, Ela Romanowska, Antek Smykiewicz czy Marta Wiejak? Na jaki cel charytatywny zostanie przekazany czek? Informację o tym, kto wygrał 11. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", opublikowaliśmy po emisji programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał 11. odcinek? [11.05.2019]

O tym, kto wygrał 11. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" dowiedzieliśmy się w sobotę podczas kolejnego odcinka na żywo. Jedenasty epizod wyemitowany został 11 maja o godzinie 22:00 w Telewizji Polsat, a wyniki tradycyjnie zostały ogłoszone pod koniec programu. 

W sobotę 11 maja w 11. odcinku "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" mogliśmy oglądać m.in. Kate Bush, Roda Stewarta, Stanisławę Celińską czy Alice Merton, w których wcielili się uczestnicy programu. Poniżej przypominamy, kto kogo wylosował w "TTBZ" na 11.05.2019 oraz występy, które można było oglądać w sobotę.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto kogo wylosował na 11. odcinek? [METAMORFOZY 11.05]

  • Elżbieta Romanowska - Genevieve Alison Jane Moyet
  • Katarzyna Dąbrowska - Alice Merton
  • Kazimierz Mazur - Bobby Farrell
  • Antek Smykiewicz - Rod Stewart
  • Marta Wiejak - Kate Bush
  • Iga Krefft - Eddie Vedder
  • Staszek Karpiel-Bułecka - Stanisława Celińska
  • Kamil Pawelski - Caleb Followill 

11. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2019 wygrał Staszek Karpiel-Bułecka, który wcielił się w Stanisławę Celińską.

Kto wygrał jedenasty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11.05.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej, informacja o tym, kto wygrał 11. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2019 została podana w sobotę wieczorem, pod koniec programu. Wygrał Stanisław Karpiel-Bułecka. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, jakie metamorfozy będzie można oglądać w kolejnym i zarazem ostatnim odcinku popularnego show. W końcu 18 maja odbędzie się wielki, długo wyczekiwany, finał programu "TTBZ".

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Ela Romanowska. W czwartym odcinku wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel"). Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, szósty Iga Krefft, a siódmy Kazik Mazur. Ósmy odcinek wygrał Staszek Karpiel-Bułecka, w dziewiątym najlepsza okazała się Katarzyna Dąbrowska, w dziesiątym Elżbieta Romanowska, a w jedenastym Staszek Karpiel-Bułecka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/JW