Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał ósmy odcinek? [13.04.2019]

14.04.2019 00:14

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 w ósmym odcinku? W sobotę, 13 kwietnia 2019 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 8. odcinek TTBZ 11.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał ósmy odcinek? [13.04.2019] fot. Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał ósmy odcinek? 13 kwietnia 2019 roku poznaliśmy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiedzieliśmy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 8. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" i kto wygrał program w tym tygodniu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał 8. odcinek? [13.04.2019]

Wiemy już, kto wygrał ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11! W sobotę, 13 kwietnia 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Stanisław Karpiel-Bułecka.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Ela Romanowska. W czwartym odcinku wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel"). Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, szósty Iga Krefft, a siódmy Kazik Mazur.

Kto wygrał ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11?

Na koniec siódmego odcinka uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 13 kwietnia mogliśmy zobaczyć m.in. Whitney Houston czy Agnieszkę Chylińską.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 13.04.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP

Oceń