Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał siódmy odcinek? [06.04.2019]

Karolina Piotrowska
07.04.2019 00:07
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11 - kto wygrał siódmy odcinek? [06.04.2019]
fot. Facebook / Twoja twarz brzmi znajomo

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 w siódmym odcinku? W sobotę, 6 kwietnia 2019 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto zdobył najwięcej punktów za swój występ i kto wygrał 7. odcinek TTBZ 11.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał siódmy odcinek? 6 kwietnia 2019 roku poznaliśmy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiedzieliśmy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 7. odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11" i kto wygrał program w tym tygodniu.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 - kto wygrał 7. odcinek? [06.04.2019]

Wiemy już, kto wygrał siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11! W sobotę, 6 kwietnia 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Kazimierz Mazur.

W pierwszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Katarzyna Dąbrowska, która wykonała utwór Chrisa Isaaka. W drugim odcinku pierwsze miejsce zajęła Marta Wiejak, która wcieliła się w postać Nicki Minaj i zaśpiewała piosenkę "Turn Me On". Trzeci odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11 wygrała Ela Romanowska. W czwartym odcinku wygrał Kamil Pawelski ("Ekskluzywny Menel"). Piąty odcinek wygrał Antek Smykiewicz, a szósty Iga Krefft.

Kto wygrał siódmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 11?

Na koniec szóstego odcinka uczestnicy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 6 kwietnia mogliśmy zobaczyć m.in. Shakirę czy Janusza Gniatkowskiego.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 06.04.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu:

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP