Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy nowa edycja w 2019?

22.07.2019 12:43

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" i data premiery nowej edycji popularnego show to informacje, które szczególnie interesują wszystkich miłośników programu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu. W show pojawią się m.in. Ewelina Lisowska czy Robert Koszucki. Kto jeszcze wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" i kiedy premiera programu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja? fot. TRICOLORS/East News

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" - kiedy nowa edycja programu? Kto wystąpi w kolejnej serii popularnego show? Co już wiadomo na temat programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" - uczestników i datę premiery.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: uczestnicy zaśpiewali "Shallow" i "Weź nie pytaj" w 1. odcinku [WIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie?

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" niewątpliwie wzbudzają najwięcej emocji wśród wszystkich miłośników popularnego programu. Mamy dobre informacje - cała lista uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" została już ujawniona. W show zobaczymy zarówno znanych wszystkim dobrze muzyków, jak Łukasza Zagrobelnego czy Ewelinę Lisowską, jak i popularnych aktorów, m.in. Roberta Koszuckiego. Ponadto pojawi się Youtuber, znany z kanału "Na pełnej", gdzie razem z kolegą zamieszcza parodie polskich i zagranicznych piosenek. 

Tak prezentuje się lista uczestników TTBZ:

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"?

Kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12? [DATA PREMIERY]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12". Nowa edycja programu ma pojawić się w telewizji już jesienią. Kolejna seria tradycyjnie emitowana będzie w Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW

Oceń