Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

07.05.2019 11:39

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" i data premiery nowej edycji popularnego show to informacje, które szczególnie interesują wszystkich miłośników programu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnego sezonu. Choć wiele informacji owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Kto wystąpi w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" i kiedy premiera programu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja? fot. TRICOLORS/East News

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" - kiedy nowa edycja programu? Kto wystąpi w kolejnej serii popularnego show? Co już wiadomo na temat programu? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" - uczestników i datę premiery.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11: uczestnicy zaśpiewali "Shallow" i "Weź nie pytaj" w 1. odcinku [WIDEO]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi w programie?

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" niewątpliwie wzbudzają najwięcej emocji wśród wszystkich miłośników popularnego programu. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, bo pełna lista uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak - jak donosi Super Express - że obecnie prowadzone są rozmowy z Pawłem Małaszyńskim oraz Tamarą Arciuch. Co ciekawe, mąż aktorki Bartek Kasprzykowski, występował w programie cztery lata temu, wygrywając 4. edycję show. Następnie przez pewien czas pełnił funkcję jurora.

Nie wiadomo jednak, czy aktorzy, o których donosi Super Express, finalnie zgodzą się na udział w programie. Jeśli tylko informacje o uczestnikach "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zostaną potwierdzone, opublikujemy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"?

Kiedy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12? [DATA PREMIERY]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12". Nowa edycja programu ma pojawić się w telewizji już jesienią. Kolejna seria tradycyjnie emitowana będzie w Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW

Oceń