Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 11. odcinek? [METAMORFOZY 16.11]

Karolina Piotrowska
10.11.2019 00:30
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 11. odcinek? [METAMORFOZY 16.11]
fot. Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12 na 16.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 11. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec dziesiątego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 16 listopada 2019 roku.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 16.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 11. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kogo wylosowali uczestnicy na 11. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 9 listopada mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Britney Spears czy Kamila Bednarka. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 11. odcinku?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy oglądać w 2019?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [16.11.2019, 11. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 16.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 11. odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 16.11.2019.

Gdy tylko zostaną ogłoszone metamorfozy na kolejny odcinek programu, zamieścimy je poniżej.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. Z kolei drugi epizod zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która w sobotę była Arturem Rojkiem. Trzeci odcinek wygrała Ewelina Ruckgaber, która wystąpiła jako Krzysztof Klenczon. Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał jako Tina Turner. Piąty odcinek po raz kolejny wygrał Łukasz Zagrobelny - tym razem jako Krzysztof Krawczyk. Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Jeremi Sikorski jako Izabela Trojanowska. Siódmy odcinek wygrała Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk. Dziewiąty odcinek TTBZ wygrała Ewelina Lisowska jako Justyna Steczkowska. Dziesiąty odcinek wygrał Adam Strycharczuk jako Katie Melua.

RadioZET.pl/KP