Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 12.10.2019? [METAMORFOZY]

Jolanta Waligóra
07.10.2019 10:26
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 12.10.2019? [METAMORFOZY]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Kto kogo wylosował na szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" na 12.10.2019 i jakie metamorfozy zobaczymy w nowym epizodzie programu? Informacje na ten temat tradycyjnie zostały ogłoszone pod sam koniec poprzedniego odcinka show. Sprawdzamy, kogo wylosowały gwiazdy programu i jakie zobaczymy metamorfozy uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" w sobotę, 12 października 2019 roku.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" - METAMORFOZY: kto kogo wylosował na 12 października 2019 i jakie metamorfozy zobaczymy w szóstym odcinku "TTBZ 12"? Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy programu w poprzednim epizodzie i w jakie gwiazdy muzyki wcielą się tym razem.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na szósty odcinek? [12.10.2019]

Metamorfozy w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" na 12.10.2019, czyli szósty odcinek programu to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów popularnego show, a przede wszystkich tych, którzy nie mieli okazji obejrzeć ostatniego epizodu. W programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki, którą wcześniej wylosują. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

Pod koniec każdego odcinka uczestnicy "TTBZ 12" losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W najbliższym szóstym odcinku programu, który wyemitowany zostanie w sobotę, 12 października 2019, na scenie będziemy mogli zobaczyć m.in. Izabelę Trojanowską, w którą wcieli się Jeremi Sikorski, Cleo, którą będzie naśladować Katarzyna Ptasińska, zespół Kult (Emilia Komarnicka-Klynstra) czy Grzegorza Turnau (Łukasz Zagrobelny).

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"? [METAMORFOZY 12.10]

Kogo wylosowali uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" na 12.10.2019 i jakie metamorfozy zobaczymy w nowym szóstym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na 12 października 2019 roku.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. W drugim epizodzie zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która wystąpiła jako Artur Rojek, w trzecim Ewelina Ruckgaber jako Krzysztof Klenczon, a w czwartym Łukasz Zagrobelny, który wcielił się w Tinę Turner. Piąty odcinek show natomiast ponownie wygrał Łukasz Zagrobelny, który tym razem wystąpił jako Krzysztof Krawczyk.

RadioZET.pl/JW