Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 7. odcinek? [METAMORFOZY 19.10]

Karolina Piotrowska
13.10.2019 13:50
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 7. odcinek? [METAMORFOZY 19.10]
fot. Facebook

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12 na 19.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 7. odcinku programu? Tego możemy dowiedzieć się pod sam koniec 6. epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 19 października 2019 roku.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 19.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 7. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał trzeci odcinek? [21.09.2019]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kogo wylosowali uczestnicy na 7. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 12 października mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Izabelę Trojanowską. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy oglądać w 2019?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [19.10.2019, SIÓDMY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 19.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w siódmym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 19.10.2019.

Gdy tylko zostaną ogłoszone metamorfozy na kolejny odcinek programu, zamieścimy je poniżej.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. Z kolei drugi epizod zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która w sobotę była Arturem Rojkiem. Trzeci odcinek TTBZ 12 wygrała Ewelina Ruckgaber, która wystąpiła jako Krzysztof Klenczon. Czwarty odcinek wygrał Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał jako Tina Turner. Piąty odcinek po raz kolejny wygrał Łukasz Zagrobelny - tym razem jako Krzysztof Krawczyk. Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Jeremi Sikorski jako Izabela Trojanowska.

RadioZET.pl/KP