Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 02.11]

Karolina Piotrowska
28.10.2019 12:31
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 02.11]
fot. Facebook

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12 na 2.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec 8. epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 2 listopada 2019 roku.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 2.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał ósmy odcinek? [26.10.2019]

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kogo wylosowali uczestnicy na 9. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 26 października mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Muńka Staszczyka. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy oglądać w 2019?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [2.11.2019, DZIEWIĄTY ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 na 2.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w dziewiątym odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 02.11.2019.

Gdy tylko zostaną ogłoszone metamorfozy na kolejny odcinek programu, zamieścimy je poniżej.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. Z kolei drugi epizod zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która w sobotę była Arturem Rojkiem. Trzeci odcinek wygrała Ewelina Ruckgaber, która wystąpiła jako Krzysztof Klenczon. Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał jako Tina Turner. Piąty odcinek po raz kolejny wygrał Łukasz Zagrobelny - tym razem jako Krzysztof Krawczyk. Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Jeremi Sikorski jako Izabela Trojanowska. Siódmy odcinek wygrała Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk.

RadioZET.pl/KP