Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał dziesiąty odcinek? [09.11.2019]

Karolina Piotrowska
10.11.2019 00:15
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał dziesiąty odcinek? [09.11.2019]
fot. Facebook / Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12 w dziesiątym odcinku? W sobotę, 9 listopada 2019 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 10. odcinek TTBZ 12.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał 10. odcinek? W sobotę, 9 listopada 2019 roku poznamy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiemy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 10. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 i kto wygrał program w tym tygodniu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - kiedy finał 2019, gdzie oglądać i kto wystąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał 10. odcinek? [09.11.2019]

Wiemy już, kto wygrał 10. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12! W sobotę, 9 listopada 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznamy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Dziesiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Adam Strycharczuk jako Katie Melua.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał dziewiąty odcinek? [02.11.2019]

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. Z kolei drugi epizod zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która w sobotę była Arturem Rojkiem. Trzeci odcinek wygrała Ewelina Ruckgaber, która wystąpiła jako Krzysztof Klenczon. Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał jako Tina Turner. Piąty odcinek po raz kolejny wygrał Łukasz Zagrobelny - tym razem jako Krzysztof Krawczyk. Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Jeremi Sikorski jako Izabela Trojanowska. Siódmy odcinek wygrała Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk. Dziewiąty odcinek TTBZ wygrała Ewelina Lisowska jako Justyna Steczkowska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy oglądać w 2019?

Kto wygrał 10. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12?

Na koniec dziewiątego odcinka uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 9 listopada mogliśmy zobaczyć m.in. Britney Spears czy Kamila Bednarka.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 9.11.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP