Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał ósmy odcinek? [26.10.2019]

Karolina Piotrowska
26.10.2019 23:44
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał ósmy odcinek? [26.10.2019]
fot. Facebook

Kto wygrał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12 w ósmym odcinku? W sobotę, 26 października 2019 roku mogliśmy zobaczyć kolejne występy w jednym z najchętniej oglądanych show w telewizji Polsat. Sprawdzamy, kto zdobył najwięcej punktów za swój występ, jakie metamorfozy mogliśmy zobaczyć i przede wszystkim kto wygrał 8. odcinek TTBZ 12.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał ósmy odcinek? 26 października 2019 roku poznamy kolejnego zwycięzcę w jednym z najchętniej oglądanych programów telewizji Polsat. Dowiemy się także, w jakie postacie uczestnicy wcielą się w kolejnym tygodniu. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje na temat 8. odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 i kto wygrał program w tym tygodniu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto wygrał 8. odcinek? [26.10.2019]

Już wiemy się, kto wygrał ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12! W sobotę, 26 października 2019 roku podczas emisji odcinka i jego oficjalnej premiery w telewizji Polsat poznaliśmy zwycięzcę oraz cel charytatywny, na który przekaże on 10 tysięcy złotych.

Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Adam Strycharczuk jako Muniek Staszczyk.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 02.11]

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" wygrał Robert Koszucki, który wcielił się w polskiego artystę Korteza. Z kolei drugi epizod zwyciężyła Katarzyna Ptasińska, która w sobotę była Arturem Rojkiem. Trzeci odcinek wygrała Ewelina Ruckgaber, która wystąpiła jako Krzysztof Klenczon. Czwarty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Łukasz Zagrobelny, który zaśpiewał jako Tina Turner. Piąty odcinek po raz kolejny wygrał Łukasz Zagrobelny - tym razem jako Krzysztof Krawczyk. Szósty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Jeremi Sikorski jako Izabela Trojanowska. Siódmy odcinek wygrała Emilia Komarnicka-Klynstra jako Michael Jackson.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: UCZESTNICY. Kto występuje i kiedy oglądać w 2019?

Kto wygrał ósmy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12?

Na koniec siódmego odcinka uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 wylosowali dla siebie gwiazdy na kolejny odcinek. W sobotę, 26 października mogliśmy zobaczyć m.in. Nettę czy Chris Norman.

Przypomnijmy, kto kogo wylosował w TTBZ na 26.10.2019 oraz występy, które mogliśmy oglądać w tym tygodniu - w tym także ten zwycięski:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo to program, w którym uczestnicy mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

RadioZET.pl/KP