Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ: kto wystąpi w ostatnim odcinku?

06.11.2020 08:04
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ: kto wystąpi w ostatnim odcinku?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 i kto wystąpi w ostatnim odcinku 13. edycji programu? Znamy już uczestników finału, a wkrótce poznamy także metamorfozy, które przygotowali na tę okazję. Poniżej zebraliśmy najważniejsze informacje o finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13, kto wystąpi i inne szczegóły ostatniego odcinka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto w finale kolejnej edycji programu? Kto wystąpi w ostatnim odcinku i jakie metamorfozy zaprezentują uczestnicy? Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o finale 13. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo, kto wystąpi i jak będzie przebiegał ostatni odcinek.

FINAŁ Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto wystąpi w ostatnim odcinku?

Tradycyjnie w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 wystąpią wszyscy uczestnicy aktualnej edycji, jednak formuła programu zostaje zmieniona. W finałowym odcinku TTBZ 2020 cztery osoby, które uzyskały najwięcej punktów w pozostałych odcinkach, powalczą o zwycięstwo. Zaprezentują oni po 2 przygotowane przez siebie przemiany - będą to zarówno wylosowani i wybrani przez siebie artyści. Pozostali uczestnicy zostaną dobrani w pary i wykonają wspólnie po jednym utworze.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ 2020: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto w finale dwunastej edycji programu?

W sobotę, 31 października 2020 roku dowiedzieliśmy się, kto w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 będzie miał szansę powalczyć o tytuł zwycięzcy i kto otrzymał najwięcej punktów przez wszystkie odcinki. Są to:

Przypomnijmy, że zwycięzca programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 otrzyma 100 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany przez siebie cel charytatywny. Dodatkowymi nagrodami za zajęcie trzech pierwszych miejsc są specjalne gadżety związane z daną gwiazdą oraz brązowa, srebrna lub złota maska za zajęcie odpowiednio trzeciego, drugiego i pierwszego miejsca.

Finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020, czyli 13. edycji programu odbędzie się już w pierwszej połowie listopada. Dokładna data emisji ostatniego odcinka to sobota, 7 listopada 2020 roku. Tradycyjnie finał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 w Polsacie będzie można obejrzeć po godzinie 22.00.

RadioZET.pl/KP