Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - ZAWIESZONE. Kiedy nowe odcinki programu? [DATA]

Jolanta Waligóra
16.03.2020 14:03
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - ZAWIESZONE. Kiedy nowe odcinki programu? [DATA]
fot. Youtube/ Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Endemol Shine Polska

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020 zawieszone - informacja na ten temat pojawiła się na profilu muzycznego programu w mediach społecznościowych. Szczegóły dotyczące tego, do kiedy jest zawieszone "TTBZ 13" i kiedy powrócą nowe odcinki show, można znaleźć poniżej.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 2020 - ZAWIESZONE. Kiedy nowe odcinki trzynastej edycji programu muzycznego? Kiedy show Telewizji Polsat powróci na antenę? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, do kiedy zawieszono "TTBZ 13".

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 ZAWIESZONE - do kiedy?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" zawieszone - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. W niedzielę 15 marca 2020 roku na oficjalnym profilu muzycznego programu w mediach społecznościowych pojawił się specjalny wpis informujący o przeniesieniu trzynastej edycji programu.

Drodzy Widzowie! W trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób pracujących przy programie, decyzją Telewizji Polsat 13. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zostaje przeniesiona na jesień - brzmi wpis na Instagramie.

Oczywiście decyzja ta została podjęta z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa w Polsce, jak i na świecie.

Do decyzji producentów programu odniosła się także jedna z jurorek Katarzyna Skrzynecka (pisownia oryginalna).

To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej Edycji naszego programu @twojatwarzbrzmiznajomo oraz @tanieczgwiazdami .... Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem Publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia... Dziś popołudniu na anenie POLSATU@polsatofficial będzie można obejrzeć powtórkę tego odcinka. Niestety kolejny , zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu... gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13 Edycja jesienna... Póki co, nie możemy realizować kolejnych odcinków tej Edycji, nawet BEZ udziału Publiczności w Studio, ponieważ sama Ekipa wspaniałych Twórców tego niezwykłego SHOW, to ponad 150 osób!!!! NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE którego i Państwu i sobie ŻYCZMY!!!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2020 - kiedy powrócą nowe odcinki? [DATA]

W związku z zawieszeniem popularnego muzycznego programu Telewizji Polsat, wiele osób zaczęło szukać w sieci informacji na temat tego, kiedy powrócą nowe odcinki 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiadomo, że kolejne epizody show wrócą na antenę na jesieni 2020 roku.

Taniec z Gwiazdami 2020 - ZAWIESZONY. Kiedy powrócą nowe odcinki programu? [DATA]

Jeśli chodzi jednak o dokładną datę premiery, to trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie będziemy mogli oglądać "Twoja twarz Brzmi Znajomo" 2020. Po opublikowaniu oficjalnych informacji na ten temat, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Poniżej przypominamy wszystkich uczestników 13. edycji programu "TTBZ":

  • Czadoman,
  • Maurycy Popiel,
  • Filip Gurłacz,
  • Karol Dziuba,
  • Gosia Andrzejewicz,
  • Marta Gałuszewska,
  • Natalia Avelon,
  • Kamila Boruta.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera nowego sezonu 2020?

Zagłosuj

Oglądasz program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW