Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 10. odcinek? [METAMORFOZY 24.10]

19.10.2020 12:33
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 10. odcinek? [METAMORFOZY 24.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 na 24.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 10. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec dziewiątego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają w sobotę, 24 października 2020 roku w ósmym odcinku po dłuższej przerwie w emisji.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 24.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 10. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kogo wylosowali uczestnicy na 10. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 17 października mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Beyoncé czy Eugeniusza Bodo. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 10. odcinku?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [24.10.2020, 10. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 24.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 10. odcinku programu? Poniżej przedstawimy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 24.10.2020.

  • Gosia Andrzejewicz - Majka Jeżowska
  • Fili Gurłacz - MROZU
  • Karol Dziuba - Ini Kamoze
  • Natalia Avelon - Doda
  • Marta Gałuszewska - Joe Jonas (DNCE)
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Marcin Sójka
  • Kamila Boruta - Dexter Holland (The Offspring)
  • Maurycy Popiel - Jay Kay (Jamiroquai)

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Karol Dziuba jako Tymek. Szósty odcinek programu wygrała Kamila Boruta jako Lady Gaga. Siódmy odcinek wygrała Marta Gałuszewska jako sanah. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Natalia Avelon jako Paula Abdul. Dziewiąty odcinek TTBZ 13 wygrała Marta Gałuszewska jako Beyoncé.

RadioZET.pl