Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 12. odcinek? [METAMORFOZY 07.11]

02.11.2020 12:35
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 12. odcinek? [METAMORFOZY 07.11]
fot. Shutterstock

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 na 07.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 12. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec jedenastego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają w sobotę, 7 listopada 2020 roku w dziesiątym odcinku po dłuższej przerwie w emisji.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 07.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 12. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - FINAŁ 2020: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kogo wylosowali uczestnicy na 12. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 31 października mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Beatę Kozidrak czy Shakirę. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 12. odcinku?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [31.10.2020, 12. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 07.11 i jakie metamorfozy zobaczymy w 12. odcinku programu? Kolejny odcinek będzie już odcinkiem finałowym. Oznacza to, że uczestnicy nie muszą losować dla siebie metamorfoz, a cztery osoby, które uzyskały najwięcej punktów w pozostałych odcinkach, zaprezentują po 2 przygotowane przez siebie przemiany. Będą to zarówno wylosowani i wybrani przez siebie artyści, jednak o szczegółach dowiemy się w ostatnim odcinku. Pozostali uczestnicy zostaną dobrani w pary i wykonają wspólnie po jednym utworze.

W finale 13. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zobaczymy Martę Gałuszewską, Filipa Gurłacza, Pawła "Czadomana" Dudka i Gosię Andrzejewicz.

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Karol Dziuba jako Tymek. Szósty odcinek programu wygrała Kamila Boruta jako Lady Gaga. Siódmy odcinek wygrała Marta Gałuszewska jako sanah. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Natalia Avelon jako Paula Abdul. Dziewiąty odcinek TTBZ 13 wygrała Marta Gałuszewska jako Beyoncé. Dziewiąty odcinek TTBZ 13 wygrała Marta Gałuszewska jako Beyoncé. Dziesiąty odcinek programu wygrała Kamila Boruta jako Dexter Holland (The Offspring). Jedenasty odcinek TTBZ 13 wygrała Gosia Andrzejewicz jako Beata Kozidrak.

RadioZET.pl