Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 4. odcinek? [METAMORFOZY 12.09]

07.09.2020 13:54
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 4. odcinek? [METAMORFOZY 12.09]
fot. Mateusz Jagielski/East News

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 na 12.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 4. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec trzeciego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 12 września 2020 roku w drugim odcinku po dłuższej przerwie w emisji.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 12.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 4. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kogo wylosowali uczestnicy na 4. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 5 września mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Danutę Rinn czy Jennifer Lopez. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 4. odcinku?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [12.09.2020, 4. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 12.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 4. odcinku programu? Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 12.09.2020.

  • Gosia Andrzejewicz - Belinda Carlisle 
  • Fili Gurłacz - Justin Bieber 
  • Karol Dziuba - Bonnie Tyler 
  • Natalia Avelon - Marilyn Monroe 
  • Marta Gałuszewska - Ania Dąbrowska 
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Felicjan Andrzejczak (Budka Suflera) 
  • Kamila Boruta - Krzysztof Zalewski 
  • Maurycy Popiel - James Hetfield (Metallica)

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey.

RadioZET.pl