Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 26.09]

27.09.2020 14:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 6. odcinek? [METAMORFOZY 26.09]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 na 26.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 6. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec piątego epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 26 września 2020 roku w czwartym odcinku po dłuższej przerwie w emisji.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 26.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 6. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kogo wylosowali uczestnicy na 6. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 19 września mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. LP czy Agnieszkę Chylińską. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 6. odcinku?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [26.09.2020, 6. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 26.09 i jakie metamorfozy zobaczymy w 6. odcinku programu? Poniżej przedstawimy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 26.09.2020.

  • Gosia Andrzejewicz - Charlie Puth
  • Filip Gurłacz - Avril Lavigne
  • Karol Dziuba - Florence Welch (Florence + The Machine)
  • Natalia Avelon - Krzysztof Jaryczewski
  • Marta Gałuszewska - Zdzisława Sośnicka
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Scott McKenzie
  • Kamila Boruta - Lady Gaga
  • Maurycy Popiel - Tom Jones

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo wygrał Karol Dziuba jako Tymek.

RadioZET.pl