Zamknij

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 17.10]

12.10.2020 10:04
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kto kogo wylosował na 9. odcinek? [METAMORFOZY 17.10]
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER / East News

Kto kogo wylosował w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 13 na 17.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Tego mogliśmy dowiedzieć się pod sam koniec ósmego  epizodu programu. Sprawdzamy, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ, metamorfozy gwiazd i jakie piosenki zaśpiewają 17 października 2020 roku w siódmym odcinku po dłuższej przerwie w emisji.

Kto kogo wylosował w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 17.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Sprawdzamy szczegółową listę, kogo wylosowali uczestnicy TTBZ i w jakie gwiazdy się wcielą.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 - kogo wylosowali uczestnicy na 9. odcinek?

W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo uczestnicy co tydzień mają za zadanie jak najlepiej wcielić się w polską lub zagraniczną gwiazdę muzyki. Nagroda z każdego odcinka przekazywana jest na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

Również pod koniec każdego odcinka uczestnicy TTBZ losują dla siebie artystów, w których role będą musieli wcielić się w kolejnym tygodniu. W sobotę, 10 października mogliśmy zobaczyć na scenie m.in. Pawła Domagałę, Irenę Santor czy Madonnę. Kogo zobaczymy w przyszłym tygodniu w 9. odcinku?

Kto za kogo w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [17.10.2020, 9. ODCINEK]

Kogo wylosowali uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 na 17.10 i jakie metamorfozy zobaczymy w 9. odcinku programu? Poniżej przedstawimy szczegółową rozpiskę, kto kogo wylosował w TTBZ na 17.10.2020.

  • Gosia Andrzejewicz - Boy George & Culture Club
  • Fili Gurłacz - Renata Przemyk
  • Karol Dziuba - Martin Lee
  • Natalia Avelon - Herwig Rüdisser
  • Marta Gałuszewska - Beyoncé
  • Paweł "Czadoman" Dudek - Eugeniusz Bodo
  • Kamila Boruta - Marie Fredriksson
  • Maurycy Popiel - Will Smith

Przypomnijmy, że pierwszy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13" wygrał Maurycy Popiel jako Andrzej Adamiak, a drugi odcinek wygrał Filip Gurłacz jako Eminem. Trzeci odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13 (pierwszy po przerwie) wygrała Gosia Andrzejewicz jako Mariah Carey. Czwarty odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Paweł "Czadoman" Dudek, który wystąpił jako Felicjan Andrzejczak z Budki Suflera. Piąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrał Karol Dziuba jako Tymek. Szósty odcinek programu wygrała Kamila Boruta jako Lady Gaga. Siódmy odcinek wygrała Marta Gałuszewska jako sanah. Ósmy odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wygrała Natalia Avelon jako Paula Abdul.

RadioZET.pl